Aktualności

Bądź na bieżąco

Letni sezon rowerowy czas zacząć!

Czas wyruszyć na wiosenne i letnie wycieczki i wyprawy rowerowe. Zaplanuj z nami niezapomniane podróże rowerowe po Polsce, Czechach i Niemczech. Z pewnością znajdziesz u nas dla siebie wymarzoną wycieczkę rowerową! Z nami komfort i przygoda!

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam zdrowia, odpoczynku i radości oraz (niezbyt) mokrego Śmingusa Dyngusa.

ZAKOCHANI W ROWERACH – RABAT

Dla każdych 2 osób, które RAZEM zapiszą się na nasze WEEKENDOWE WYPRAWY realizowane do końca tego sezonu, mamy zniżkę

Morawy Południowe – sielskie szlaki pośród winnic

Lubicie wino i sielskie widoki na wzgórza? Kusi Was jazda na rowerze pośród winnic i wieczorne degustacje? Zapraszamy na Morawy Południowe!

Wyrusz z nami na wyprawy rowerowe z Poznania i Wrocławia!

Chcielibyśmy pochwalić się, że w 2024 roku Wyprawy RoweLove ruszają również z POZNANIA I WROCŁAWIA! Przeżyjcie z nami niezapomnianą przygodę rowerową!

🌲Wesołych Świąt Bożego Narodzenia🌲

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam najszczersze życzenia: zdrowia, […]

🚴 WYPRAWY ROWEROWE POD CHOINKĘ 🚴

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy, Uwijamy się jak elfy u Świętego Mikołaja, by dostarczyć Wam pomysły […]

Nowe kierunki, nowe horyzonty – zaplanuj z nami wyprawy w 2024 roku

Tęsknicie już za rowerowymi podróżami? Zaplanujcie z nami rowerowe wyprawy na długie weekendy i wakacje w 2024 roku. Mamy dla Was nowe trasy na niezapomniane wakacje!

Wakacje już na półmetku – zaplanujcie jesienne wyprawy rowerowe!

Droga Podróżniczko, Drogi Podróżniku,
Zauważyliście, że połowa wakacji już za nami…? Jak zwykle ciepłe, letnie dni zleciały nam nie wiadomo kiedy. Mamy nadzieję, że były dla Was aktywne i miło spędziliście ten czas. Jeśli jednak wciąż czekacie na urlop, to… zapraszamy do nas we wrześniu!

Wiosenno – letni rozkład jazdy z RoweLove

Wiosna rozkręciła się na dobre, czas wsiąść na rower i ruszyć na wyprawy po Polsce i do sąsiadów: na Słowację (szlak wokół Tatr) na Litwę, do Czech i Niemiec (wzdłuż Łaby, Odry i wokół Zalewu Szczecińskiego). Zapraszamy na niezapomniane wyprawy rowerowe! Z nami komfort i przygoda!