Przygotuj się na wiosnę z RoweLove!

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy,

Jak tam zima Wam mija? Byliście na nartach, jeździcie na rowerze, odpoczywacie jeszcze w domu? A może przygotowujecie się już na wiosenne wyjazdy rowerowe?

Jeśli brakuje Wam aktywności i świeżego powietrza lub chcecie mieć go jeszcze więcej zapraszamy Was zimowe weekendy z RoweLove! A może podarujecie voucher na nasze wyjazdy na zbliżające się święto zakochanych 💝 lub Dzień Kobiet?

Jeśli chcecie bliskiej osobie dać to co najlepsze, z pomocą naszego vouchera podarujecie: AKTYWNOŚĆ, ZDROWIE, CZAS WOLNY, NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ i MNÓSTWO RADOŚCI!

Na Prezent zarówno dla Pań i Panów proponujemy aktywny weekend na Podlasiu:

Biebrzańskie tajemnice – nas spotkanie z przyrodą i tradycją Podlasia (w terminach 26-27.02 lub 26-27.03) – to okazja, by poznać Biebrzański Park Narodowy, wytropić ślady dzikich zwierząt, a może nawet stanąć z nimi oko w oko? Podczas dwóch długich wędrówek zanurzycie się w leśne ostępy jednego z najdzikszych Parków Narodowych w Polsce, dowiecie się ciekawostek o przyrodzie: zwyczajach leśnych mieszkańców i roślinach, które tu można spotkać. Tajemnice te odkryje przed Wami Biebrzańska Wiedźma. Od niej też dowiecie się o zwyczajach i wierzeniach ludowych Podlasia – opowie Wam o zabobonach i ugości regionalnymi daniami podczas biesiady. Kim jest Biebrzańska Wiedźma? Przeczytajcie sami!

Posmakujcie z nami Podlasie każdym zmysłem! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16.02 w przypadku pierwszego terminu i do 16.03 w przypadku drugiego terminu!

Biebrzański Park Narodowy

 

Jeśli zaś szukacie podarunku dedykowanego wyłącznie kobiecie: proponujemy Wam voucher na wyjazd Siła dla ducha i ciała – kobiecy weekend na Podlasiu w terminie 12-13.03. W ramach wyjazdu Panie wezmą udział w treningu nordic walking, warsztacie zdrowego żywienia, wieczornym spa i treningiem personalnym.

dziewczyny wsparcie

 

Oczywiście vouchery możecie zakupić również na dowolną wyprawę z naszej oferty (na przykład na naszą najnowszą wycieczkę jednodniową ⬇️) – wystarczy, że określicie kwotę, a osoba obdarowana sama wybierze wymarzoną podróż z katalogu naszych wyjazdów.

Podoba Wam się pomysł? Napiszcie do nas maila i zamówcie voucher!

🚴MAZOWIECKI KLASYK – ŚLADAMI F. CHOPINA I PUSZCZA KAMPINOSKA Z OGNISKIEM🚴

No dobrze, a gdy już nadejdzie ten cieplejszy dzień (planujemy, że będzie to najpóźniej 9.04 😁), kiedy temperatura Was nie przykuje do roweru, to może wyruszycie z nami na powitanie wiosny? Przygotowaliśmy dla Was łatwą, niedługą i budzącą do życia wycieczkę jednodniową po Mazowszu – po prostu KLASYK!

Zapraszamy Was na szlak związany z Fryderykiem Chopinem – do pięknego pałacu w Sannikach, Żelazowej Woli i do Brochowa. Nawet jeśli nie jesteście fanami muzyki poważnej🎻, to miejsca te po prostu wypada odwiedzić, choćby po to by nacieszyć oko 👀 piękną architekturą 🏛 ⛪️, sielskimi widokami łąk i wierzb ciągnących się po horyzont. A jeśli mowa o klasyce, to grzechem byłoby nie odwiedzić rowerowych szlaków Puszczy Kampinoskiej 🌲🌲🌲🌲 – na zakończenie wycieczki zaplanowaliśmy posiłek i integrację przy ognisku🔥!

Żelazowa Wola, Mazowsze

 

Pamiętajcie oczywiście o pozostałych naszych wiosennych wycieczkach! Nasz sezon zaczniemy rozgrzewając się na łatwych wyjazdach jednodniowych:

2.04 Liwiec – powitaj dzień wśród mazowieckich łąk

3.04 Tajemnice rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego

Dalszy rozkład jazdy możecie sprawdzić w naszym kalendarzu wypraw.

 

🚴KOSZULKI ROWELOVE! 🚴

W ramach przygotowań do wiosennych wycieczek rowerowych🚴 zamawiamy kolejną partię naszych KOSZULEK na rower.

Pierwsze sztuki już do nas dotarły! Nieskromnie powiemy – jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych produktów 😁.

Lekki, przewiewny i szybkoschnący materiał Coolmax sprawdzi się przy każdej sportowej aktywności. Do wyboru mamy różne kroje: t-shirty, klasyczne koszulki rowerowe, luźniejsze bluzy downhill i takie na chłodniejsze dni.

koszulki rowerowe

 

Jeśli więc szukacie odzieży sportowej na rower lub inne sportowe aktywności, proponujemy Wam nasze KOSZULKI ROWELOVE! Pełen wybór i rozmiarówki znajdziecie w zakładce informacje ogólne (na dole strony)

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączycie do naszego zespołu – robimy kolejne zamówienie! NA WASZE ZAMÓWIENIA CZEKAMY DO 21.02. Napiszcie nam maila z rodzajem i rozmiarem koszulki oraz adresem paczkomatu, na który możemy zaadresować przesyłkę. Koszulki powinny być gotowe w połowie marca – w sam raz na rozpoczęcie sezonu!

P.S. Mała podpowiedź: jeśli wahacie się między rozmiarami, wybierzcie większy 😁.

To jak, widzimy się niebawem? My już przebieramy nogami, by Was zobaczyć – potwornie się stęskniliśmy za wyjazdami w Waszym towarzystwie!

Do zobaczenia na szlaku!


«