O nas

Mam na imię Agnieszka, jestem właścicielką Wyprawy RoweLoveBiura Podróży Wyprawy RoweLove. Uwielbiam podróże i aktywne spędzanie czasu. Jestem przekonana, że sport i zwiedzanie świata kształtują i hartują człowieka, pozwalają mu uwolnić myśli i poszerzać horyzonty. Ponadto rozwijają w nim kreatywność i zaradność –  cechy bardzo współcześnie cenione.

Brałam kilkakrotnie udział w wyprawach rowerowych po Polsce i Europie, przeszłam z plecakiem cały szlak Camino de Santiago i chętnie powtórzyłabym każdą z moich wypraw. Zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, z bliska poznałam ich historię, lokalne tradycje, a jednocześnie miałam możliwość zadbać o własną kondycję fizyczną. Ponadto kocham góry – długie wędrówki z plecakiem i białe szaleństwo zimą. Tu również dzielę się swoją pasją jako instruktor narciarstwa PZN.

Poprzez ofertę wypraw rowerowych chciałabym zachęcić Was do aktywności fizycznej jako zdrowej i ciekawej formy wypoczynku. Z perspektywy dwóch kółek widać znacznie więcej niż przez okno samochodu, czy podczas pieszych wędrówek – można zobaczyć wiele, doświadczając jednocześnie bliskości przyrody. To także doskonała okazja, aby spędzać czas w gronie bliskich osób, czy znajomych lub spotkać nowych przyjaciół. Wyprawy RoweLove to zwiedzanie pięknych, lecz mniej znanych zakątków Polski oraz promowanie niebanalnych i wyjątkowych miejsc noclegowych, oferujących wyśmienite dania lokalnej kuchni. Odwiedzamy ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą nową, niepowtarzalną jakość polskiej oferty turystycznej. Warto do nich zajrzeć na rowerze!

Wyprawy są prowadzone przeze mnie oraz innych doświadczonych i kwalifikowanych pilotów – zapewnimy Wam realizację usługi na najwyższym poziomie, służąc pomocą i opieką. Transport i asekurację techniczną podczas wyprawy gwarantują doświadczone firmy przewozowe, specjalizujące się w obsłudze tego typu imprez.

Zapraszam Was serdecznie! Do zobaczenia na szlaku!

Piloci:

Jacek FabiśJacek Fabiś

Jest​ przewodnikiem górskim, trenerem MTB Polskiego Związku Kolarskiego oraz licencjonowanym pilotem wycieczek, posiadającym 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu grup. W swojej pracy z grupami odwiedził ponad 100 krajów na ​świecie, m. in.  ​Rosję (Karelia, Ural, Syberia, Kamczatka, Daleki Wschód), Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan, Tadżykistan, Argentynę, Chile, Nepal, Kaukaz i Himalaje oraz wiele innych egzotycznych regionów. Specjalizuje się w turystyce aktywnej typu: trekking, MTB,​ jazda konna oraz​ kajaki​ morskie​. W ostatnich latach najwięcej grup prowadzi po polskich i czeskich Sudetach. 

Jego wyprawy to: Rowerem dookoła KarkonoszyRowerem przez Pogórze Izerskie w weekend

Bartosz KowalskiBartosz Kowalski

Kolarstwo i turystyka są jego pasją od zawsze – można powiedzieć, że rower to jego drugi dom. W swoich podróżach zwiedził już sporą część Polski a także Słowację i Czechy. Najbardziej lubi poczucie wolności jakie mu daje rower. Świadomość, że można pojechać jednośladem na drugi koniec świata jest dla niego motorem napędowym i marzeniem, które zamierza zrealizować. Zawodowo również związany z branżą – współpracował z siecią sklepów rowerowych na śląsku, gdzie naprawiał i budował rowery. 

Bartek pilotuje przede wszystkim nasze wyprawy pod namiot i z sakwami:
Bory Tucholskie – wśród sosnowych lasów, Mazury – Cud Natury, Wyprawa z widokiem na morze, Podlasie i Suwalszczyzna szlakiem Green Velo pod namiot

DanielDaniel

Zapalony miłośnik turystyki rowerowej pochodzący z Ziemi Kozienickiej. Przemierzył dziesiątki tysięcy kilometrów sycąc oczy pięknem naszego kraju oglądanego z perspektywy siodełka rowerowego. Doświadczony pilot wielu wypraw rowerowych organizowanych na zasadach społecznych (m. in. po terenach Jury Krakowsko – Częstochowskiej, Puszczy Kozienickiej, Roztocza, Mazur, Pogórza Karpackiego, Bieszczad, Puszczy Bolimowskiej). Twórca portalu rowerempokraju.pl, poświęconego tematyce turystyki rowerowej. Posiada kwalifikacje pilota turystyki rowerowej oraz ratownika medycznego. Zawodowo zajmuje się projektowaniem systemów informatycznych i grafiki komputerowej.

Daniel prowadzi wyprawy:

Siła i energia – Puszcza Kozienicka na rowerze, Jura Krakowsko – Częstochowska – magia skalnych formacji i legend, Uzdrawiająca moc przyrody – Nałęczów – Kazimierz – Puławy