O nas

Mam na imię Agnieszka, jestem właścicielką Biura Agnieszka JędrzejekPodróży Wyprawy RoweLove. Uwielbiam podróże i aktywne spędzanie czasu. Jestem przekonana, że sport i zwiedzanie świata kształtują i hartują człowieka, pozwalają mu uwolnić myśli i poszerzać horyzonty. Ponadto rozwijają w nim kreatywność i zaradność –  cechy bardzo współcześnie cenione.

Brałam kilkakrotnie udział w wyprawach rowerowych po Polsce i Europie, przeszłam z plecakiem cały szlak Camino de Santiago i chętnie powtórzyłabym każdą z moich wypraw. Zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, z bliska poznałam ich historię, lokalne tradycje, a jednocześnie miałam możliwość zadbać o własną kondycję fizyczną. Ponadto kocham góry – długie wędrówki z plecakiem i białe szaleństwo zimą. Tu również dzielę się swoją pasją jako instruktor narciarstwa PZN.

Poprzez ofertę wypraw rowerowych chciałabym zachęcić Was do aktywności fizycznej jako zdrowej i ciekawej formy wypoczynku. Z perspektywy dwóch kółek widać znacznie więcej niż przez okno samochodu, czy podczas pieszych wędrówek – można zobaczyć wiele, doświadczając jednocześnie bliskości przyrody. To także doskonała okazja, aby spędzać czas w gronie bliskich osób, czy znajomych lub spotkać nowych przyjaciół. Wyprawy RoweLove to zwiedzanie pięknych, lecz mniej znanych zakątków Polski oraz promowanie niebanalnych i wyjątkowych miejsc noclegowych, oferujących wyśmienite dania lokalnej kuchni. Odwiedzamy ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą nową, niepowtarzalną jakość polskiej oferty turystycznej. Warto do nich zajrzeć na rowerze!

Wyprawy są prowadzone przeze mnie oraz innych doświadczonych pilotów – zapewnimy Wam realizację usługi na najwyższym poziomie, służąc pomocą i opieką. Transport i asekurację techniczną podczas wyprawy gwarantują doświadczone firmy przewozowe, specjalizujące się w obsłudze tego typu imprez.

Zapraszam Was serdecznie! Do zobaczenia na szlaku!

 

Piloci:

Jacek FabiśJacek Fabiś

Jest​ przewodnikiem górskim, trenerem MTB Polskiego Związku Kolarskiego oraz licencjonowanym pilotem wycieczek, posiadającym 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu grup. W swojej pracy z grupami odwiedził ponad 100 krajów na ​świecie, m. in.  ​Rosję (Karelia, Ural, Syberia, Kamczatka, Daleki Wschód), Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan, Tadżykistan, Argentynę, Chile, Nepal, Kaukaz i Himalaje oraz wiele innnych egzotycznych regionów. Specjalizuje się w turystyce aktywnej typu: trekking, MTB,​ jazda konna oraz​ kajaki​ morskie​. W ostatnich latach najwięcej grup prowadzi po polskich i czeskich Sudetach.

 


Bartosz KowalskiBartosz Kowalski

Kolarstwo i turystyka są jego pasją od zawsze – można powiedzieć, że rower to jego drugi dom. W swoich podróżach zwiedził już sporą część Polski a także Słowację i Czechy. Najbardziej lubi poczucie wolności jakie mu daje rower. Świadomość, że można pojechać jednośladem na drugi koniec świata jest dla niego motorem napędowym i marzeniem, które zamierza zrealizować. Zawodowo również związany z branżą – współpracował z siecią sklepów rowerowych na śląsku, gdzie naprawiał i budował rowery.