O nas

Wyprawy RoweLove

Mam na imię Agnieszka jestem organizatorką Waszych wymarzonych wypraw rowerowych. Uwielbiam podróże i aktywne spędzanie czasu. Jestem przekonana, że sport i zwiedzanie świata kształtują i hartują człowieka, pozwalają mu uwolnić myśli i poszerzać horyzonty. Ponadto rozwijają w nim kreatywność i zaradność –  cechy bardzo współcześnie cenione.

Brałam kilkakrotnie udział w wyprawach rowerowych po Polsce i Europie, przeszłam z plecakiem cały szlak Camino de Santiago i chętnie powtórzyłabym każdą z moich wypraw. Zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, z bliska poznałam ich historię, lokalne tradycje, a jednocześnie miałam możliwość zadbać o własną kondycję fizyczną. Ponadto kocham góry – długie wędrówki z plecakiem i białe szaleństwo zimą.

Poprzez ofertę wypraw rowerowych chciałabym zachęcić Was do aktywności fizycznej jako zdrowej i ciekawej formy wypoczynku. Z perspektywy dwóch kółek widać znacznie więcej niż przez okno samochodu, czy podczas pieszych wędrówek – można zobaczyć wiele, doświadczając jednocześnie bliskości przyrody. To także doskonała okazja, aby spędzać czas w gronie bliskich osób, czy znajomych lub spotkać nowych przyjaciół. Wyprawy RoweLove to zwiedzanie pięknych, lecz mniej znanych zakątków Polski oraz promowanie niebanalnych i wyjątkowych miejsc noclegowych, oferujących wyśmienite dania lokalnej kuchni. Odwiedzamy ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą nową, niepowtarzalną jakość polskiej oferty turystycznej. Warto do nich zajrzeć na rowerze!

Wyprawy są prowadzone przeze mnie oraz innych doświadczonych i kwalifikowanych pilotów – zapewnimy Wam realizację usługi na najwyższym poziomie, służąc pomocą i opieką. Transport i asekurację techniczną podczas wyprawy gwarantują doświadczone firmy przewozowe, specjalizujące się w obsłudze tego typu imprez.

 

Zapraszam Was serdecznie! Do zobaczenia na szlaku!

Piloci:

Agnieszka

Z zamiłowania turystka, podróżniczka, z wykształcenia urzędnik. Swoje hobby postanowiłam przekuć na wymarzoną pracę – w ruchu, w świecie i aktywnie, wśród ludzi, którzy tak jak ja kochają jazdę na rowerze. Swoją pasją staram się zarażać innych i zachęcać do aktywnego trybu życia, nie wyłączając mojej rodziny – 2 córek i męża. Kurs turystyki kwalifikowanej mam poparty doświadczeniem w prowadzeniu wielu wyjazdów rowerowych dla większych i mniejszych grup.

Moje wyprawy, które prowadzę, to: Skarby Podlasia – rowerem z Supraśla do Białowieży, Tajemnice Rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego, Stoicki spokój – Puszcza Kozienicka na rowerze, Do Kurpiów przez Puszczę Zieloną, Liwiec – powitaj dzień wśród mazowieckich łąk!, Renesans dla ducha i ciała – Nałęczów – Kazimierz – Puławy

Jacek Fabiś
Jacek Fabiś

Jest​ przewodnikiem górskim, trenerem MTB Polskiego Związku Kolarskiego oraz licencjonowanym pilotem wycieczek, posiadającym 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu grup. W swojej pracy z grupami odwiedził ponad 100 krajów na ​świecie, m. in.  ​Rosję (Karelia, Ural, Syberia, Kamczatka, Daleki Wschód), Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan, Tadżykistan, Argentynę, Chile, Nepal, Kaukaz i Himalaje oraz wiele innych egzotycznych regionów. Specjalizuje się w turystyce aktywnej typu: trekking, MTB,​ jazda konna oraz​ kajaki​ morskie. W ostatnich latach najwięcej grup prowadzi po polskich i czeskich Sudetach. 

Jego wyprawy to: Rowerem dookoła KarkonoszyRowerem przez Pogórze Izerskie w weekend

Bartosz Kowalski
Bartosz Kowalski

Kolarstwo i turystyka są jego pasją od zawsze – można powiedzieć, że rower to jego drugi dom. W swoich podróżach zwiedził już sporą część Polski a także Słowację i Czechy. Najbardziej lubi poczucie wolności jakie mu daje rower. Świadomość, że można pojechać jednośladem na drugi koniec świata jest dla niego motorem napędowym i marzeniem, które zamierza zrealizować. Zawodowo również związany z branżą – współpracował z siecią sklepów rowerowych na śląsku, gdzie naprawiał i budował rowery. 

Bartek pilotuje: Kaszuby – bajkowy kraj, rowerowy raj, Skarby Podlasia – skrzyżowanie kultur, bogactwo natury, a także: Dolina Baryczy – blisko przyrody, W stronę słońca – na Roztocze

Joanna Zubkow

Przygodę rowerową na dłuższym dystansie zaczęła od szwedzkiej włóczęgi w 2008 roku. Potem były inne kraje: Francja, Włochy, Hiszpania, Rumunia, Maroko, Japonia… tak na początek. Równie często jak rowerem po drodze, lubi wodzić palcem po mapie. Z zawodu przewodnik i pilot, były pracownik dużej warszawskiej korporacji, a obecnie właścicielka firmy 4PHOTO – porzuciła biurko dla siodełka i swobody w działaniu. W wolnym czasie fotografuje, śpiewa i dyryguje. Lubi czytać książki dokumentalne. Sama też czasem pisze bloga.

Joannę spotkacie najczęściej na naszych wycieczkach organizowanych na zamówienie oraz dla firm.

 

 

Kuba Myszak

Przygodę rowerową rozpoczął od pomysłu, aby jednośladem pojechać z Warszawy do… Barcelony. Marzenie udało się zrealizować w 2014 r. Od tamtej pory na rowerze udało mu się odwiedzić 25 krajów w tym m.in. Białoruś, Rumunię, Serbię czy Szkocję. Pasją do turystyki udało się również zarazić znajomych, którzy biorą udział w organizowanych przeze Kubę wycieczkach, a od 2018 roku także w ramach współpracy z naszym Biurem. Jest kwalifikowanym przewodnikiem turystki rowerowej. Przez kilka lat pod szyldem Byle do Przodu Kuba prowadził jedyną w Warszawie wypożyczalnię tandemów. W wolnym czasie interesuje piłką nożną.

Kuba prowadzi wyprawy: Tajemnice rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego, Liwiec – powitaj dzień wśród mazowieckich łąk, Między łowicką zagrodą a pałacem – Puszcza Bolimowska

 

Jeśli ciekawi Was, jak nasz biznes startował, zachęcamy do  lektury poniższych artykułów opublikowanych na łamach Portalu „Mamo pracuj!„:

Biznes na dwóch kółkach

Kryzys może być impulsem do kreatywności

Audycja Radio Dla Ciebie – w podcaście „Kobiecy wieczór” opowiadamy o naszych wyprawach i o wycieczkach rowerowych po Mazowszu