O nas

Wyprawy RoweLove

Mam na imię Agnieszka, jestem właścicielką Biura Podróży Wyprawy RoweLove. Uwielbiam podróże i aktywne spędzanie czasu. Jestem przekonana, że sport i zwiedzanie świata kształtują i hartują człowieka, pozwalają mu uwolnić myśli i poszerzać horyzonty. Ponadto rozwijają w nim kreatywność i zaradność –  cechy bardzo współcześnie cenione.

Brałam kilkakrotnie udział w wyprawach rowerowych po Polsce i Europie, przeszłam z plecakiem cały szlak Camino de Santiago i chętnie powtórzyłabym każdą z moich wypraw. Zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, z bliska poznałam ich historię, lokalne tradycje, a jednocześnie miałam możliwość zadbać o własną kondycję fizyczną. Ponadto kocham góry – długie wędrówki z plecakiem i białe szaleństwo zimą. Tu również dzielę się swoją pasją jako instruktor narciarstwa PZN.

Poprzez ofertę wypraw rowerowych chciałabym zachęcić Was do aktywności fizycznej jako zdrowej i ciekawej formy wypoczynku. Z perspektywy dwóch kółek widać znacznie więcej niż przez okno samochodu, czy podczas pieszych wędrówek – można zobaczyć wiele, doświadczając jednocześnie bliskości przyrody. To także doskonała okazja, aby spędzać czas w gronie bliskich osób, czy znajomych lub spotkać nowych przyjaciół. Wyprawy RoweLove to zwiedzanie pięknych, lecz mniej znanych zakątków Polski oraz promowanie niebanalnych i wyjątkowych miejsc noclegowych, oferujących wyśmienite dania lokalnej kuchni. Odwiedzamy ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą nową, niepowtarzalną jakość polskiej oferty turystycznej. Warto do nich zajrzeć na rowerze!

Wyprawy są prowadzone przeze mnie oraz innych doświadczonych i kwalifikowanych pilotów – zapewnimy Wam realizację usługi na najwyższym poziomie, służąc pomocą i opieką. Transport i asekurację techniczną podczas wyprawy gwarantują doświadczone firmy przewozowe, specjalizujące się w obsłudze tego typu imprez.

 

Zapraszam Was serdecznie! Do zobaczenia na szlaku!

Piloci:

Agnieszka

Z zamiłowania turystka, podróżniczka, z wykształcenia urzędnik. Swoje hobby postanowiłam przekuć na wymarzoną pracę – w ruchu, w świecie i aktywnie, wśród ludzi, którzy tak jak ja kochają jazdę na rowerze. Swoją pasją staram się zarażać innych i zachęcać do aktywnego trybu życia, nie wyłączając mojej rodziny – 2 córek i męża. Kurs turystyki kwalifikowanej mam poparty doświadczeniem w prowadzeniu wielu wyjazdów rowerowych dla większych i mniejszych grup.

Moje wyprawy, które prowadzę, to: Skarby Podlasia – rowerem z Supraśla do Białowieży, Tajemnice Rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego, Siła i energia – Puszcza Kozienicka na rowerze, Do Kurpiów przez Puszczę Zieloną, Liwiec – powitaj dzień wśród mazowieckich łąk!, Siła i energia – Puszcza Kozienicka na rowerze, Jura Krakowsko – Częstochowska – magia skalnych formacji i legend, Uzdrawiająca moc przyrody – Nałęczów – Kazimierz – Puławy

Jacek Fabiś
Jacek Fabiś

Jest​ przewodnikiem górskim, trenerem MTB Polskiego Związku Kolarskiego oraz licencjonowanym pilotem wycieczek, posiadającym 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu grup. W swojej pracy z grupami odwiedził ponad 100 krajów na ​świecie, m. in.  ​Rosję (Karelia, Ural, Syberia, Kamczatka, Daleki Wschód), Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan, Tadżykistan, Argentynę, Chile, Nepal, Kaukaz i Himalaje oraz wiele innych egzotycznych regionów. Specjalizuje się w turystyce aktywnej typu: trekking, MTB,​ jazda konna oraz​ kajaki​ morskie. W ostatnich latach najwięcej grup prowadzi po polskich i czeskich Sudetach. 

Jego wyprawy to: Rowerem dookoła KarkonoszyRowerem przez Pogórze Izerskie w weekend

Bartosz Kowalski
Bartosz Kowalski

Kolarstwo i turystyka są jego pasją od zawsze – można powiedzieć, że rower to jego drugi dom. W swoich podróżach zwiedził już sporą część Polski a także Słowację i Czechy. Najbardziej lubi poczucie wolności jakie mu daje rower. Świadomość, że można pojechać jednośladem na drugi koniec świata jest dla niego motorem napędowym i marzeniem, które zamierza zrealizować. Zawodowo również związany z branżą – współpracował z siecią sklepów rowerowych na śląsku, gdzie naprawiał i budował rowery. 

Bartek pilotuje przede wszystkim nasze wyprawy pod namiot i z sakwami:
Bory Tucholskie – wśród sosnowych lasów, Mazury – Cud Natury, Wyprawa z widokiem na morze, Podlasie i Suwalszczyzna szlakiem Green Velo pod namiot,

a także: Dolina Baryczy – blisko przyrody, W stronę słońca – na Roztocze.

Joanna Zubkow

Przygodę rowerową na dłuższym dystansie zaczęła od szwedzkiej włóczęgi w 2008 roku. Potem były inne kraje: Francja, Włochy, Hiszpania, Rumunia, Maroko, Japonia… tak na początek. Równie często jak rowerem po drodze, lubi wodzić palcem po mapie. Z zawodu przewodnik i pilot, były pracownik dużej warszawskiej korporacji, a obecnie właścicielka firmy 4PHOTO – porzuciła biurko dla siodełka i swobody w działaniu. W wolnym czasie fotografuje, śpiewa i dyryguje. Lubi czytać książki dokumentalne. Sama też czasem pisze bloga.

Joannę spotkacie najczęściej na naszych wycieczkach organizowanych na zamówienie po Warszawie i Puszczy Kampinoskiej.

 

 

Kuba Myszak

Przygodę rowerową rozpoczął od pomysłu, aby jednośladem pojechać z Warszawy do… Barcelony. Marzenie udało się zrealizować w 2014 r. Od tamtej pory na rowerze udało mu się odwiedzić 25 krajów w tym m.in. Białoruś, Rumunię, Serbię czy Szkocję. Pasją do turystyki udało się również zarazić znajomych, którzy biorą udział w organizowanych przeze Kubę wycieczkach, a od 2018 roku także w ramach współpracy z naszym Biurem. Jest kwalifikowanym przewodnikiem turystki rowerowej. Przez kilka lat pod szyldem Byle do Przodu Kuba prowadził jedyną w Warszawie wypożyczalnię tandemów. W wolnym czasie interesuje piłką nożną.