O nas

Wyprawy RoweLove

Mam na imię Agnieszka jestem organizatorką Waszych wymarzonych wypraw rowerowych. Uwielbiam podróże i aktywne spędzanie czasu. Jestem przekonana, że sport i zwiedzanie świata kształtują i hartują człowieka, pozwalają mu uwolnić myśli i poszerzać horyzonty. Ponadto rozwijają w nim kreatywność i zaradność –  cechy bardzo współcześnie cenione.

Brałam kilkakrotnie udział w wyprawach rowerowych po Polsce i Europie jako uczestnik, przeszłam z plecakiem cały szlak Camino de Santiago i chętnie powtórzyłabym każdą z moich wypraw. Zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, z bliska poznałam ich historię, lokalne tradycje, a jednocześnie miałam możliwość zadbać o własną kondycję fizyczną. Ponadto kocham góry – długie wędrówki z plecakiem i białe szaleństwo zimą.

W 2016 roku postanowiłam przekuć swoje hobby w pracę, którą uwielbiam: z ludźmi, w ruchu i zmieniającej się przestrzeni. Równocześnie wykorzystuję swoje atuty organizacyjne i logistyczne, by dopinać Wasze wyjazdy na ostatni guzik. Wieloletnie doświadczenie i ponad 160 zrealizowanych różnych projektów podróżniczych pozwala mi bardzo dokładnie zaplanować, przygotować i zrealizować każdy kolejny wyjazd. Dbam o t0, byście czuli się komfortowo podczas organizowanych przez nas wypraw i aby spełniały Wasze podróżnicze marzenia. Ja organizuję, Wy cieszycie się drogą, wolnym czasem, doświadczaniem i przeżywaniem.

Poprzez ofertę wypraw rowerowych chciałabym zachęcić Was do aktywności fizycznej jako zdrowej i ciekawej formy wypoczynku. Z perspektywy dwóch kółek widać znacznie więcej niż przez okno samochodu, czy podczas pieszych wędrówek – można zobaczyć wiele, doświadczając jednocześnie bliskości przyrody. To także doskonała okazja, aby spędzać czas w gronie bliskich osób, czy znajomych lub spotkać nowych przyjaciół. Wyprawy RoweLove to zwiedzanie pięknych, lecz mniej znanych zakątków Polski oraz promowanie niebanalnych i wyjątkowych miejsc noclegowych, oferujących wyśmienite dania lokalnej kuchni. Odwiedzamy ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą nową, niepowtarzalną jakość polskiej oferty turystycznej. Warto do nich zajrzeć na rowerze!

Wyprawy są prowadzone przeze mnie oraz innych doświadczonych i kwalifikowanych pilotów – zapewnimy Wam realizację usługi na najwyższym poziomie, służąc pomocą i opieką. Transport i asekurację techniczną podczas wyprawy gwarantują doświadczone firmy przewozowe, specjalizujące się w obsłudze tego typu imprez.

 

Zapraszam Was serdecznie! Do zobaczenia na szlaku!

 

MazuryAgnieszka

Z zamiłowania turystka, podróżniczka, z wykształcenia urzędnik. Swoje hobby postanowiłam przekuć na wymarzoną pracę – w ruchu, w świecie i aktywnie, wśród ludzi, którzy tak jak ja kochają jazdę na rowerze. Swoją pasją staram się zarażać innych i zachęcać do aktywnego trybu życia, nie wyłączając mojej rodziny – 2 córek i męża. Kurs turystyki kwalifikowanej mam poparty doświadczeniem w prowadzeniu wielu wyjazdów rowerowych dla większych i mniejszych grup.

 

 

Kuba

Przygodę rowerową rozpoczął od pomysłu, aby jednośladem pojechać z Warszawy do… Barcelony. Marzenie udało się zrealizować w 2014 r. Od tamtej pory na rowerze udało mu się odwiedzić 25 krajów w tym m.in. Białoruś, Rumunię, Serbię czy Szkocję. Pasją do turystyki udało się również zarazić znajomych, którzy biorą udział w organizowanych przeze Kubę wycieczkach, a od 2018 roku także w ramach współpracy z naszym Biurem. Jest kwalifikowanym przewodnikiem turystki rowerowej. Przez kilka lat pod szyldem Byle do Przodu Kuba prowadził jedyną w Warszawie wypożyczalnię tandemów. W wolnym czasie interesuje piłką nożną.

 

 

 

 

 

Jeśli ciekawi Was, jak nasz biznes startował, zachęcamy do  lektury poniższych artykułów opublikowanych na łamach Portalu „Mamo pracuj!„:

Biznes na dwóch kółkach

Kryzys może być impulsem do kreatywności

Audycja Radio Dla Ciebie – w podcaście „Kobiecy wieczór” opowiadamy o naszych wyprawach i o wycieczkach rowerowych po Mazowszu.