Zapisy i płatności

Dołącz do nas już dziś!

ZAPISY

Rezerwacji można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony przy opisie każdej wycieczki na stronie www.wyprawyrowelove.pl.

Po otrzymaniu rezerwacji przesyłamy na podany przez Was adres e-mail potwierdzenie udziału w wyprawie wraz z numerem rezerwacji/umowy o świadczeniu usług turystycznych,  Ogólne Warunki Uczestnictwa, Program wyprawy, Ogólne Warunki Ubezpieczenia – stanowiące załączniki do Rezerwacji/Umowy oraz szczegółowe informacje o wyprawie i płatnościach. Zawarcie Umowy i akceptacja wszystkich załączników następuje poprzez dokonanie wpłaty zaliczki na poczet usługi turystycznej.

Przesyłając potwierdzenie rezerwacji wyprawy umieścimy w nim informację na temat wysokości zaliczki i terminie płatności. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w terminie określonym w przesłanym przez nas potwierdzeniu zgłoszenia (zwykle 3 dni)

Dodatkowe opcje, takie jak:

  • nocleg w pokoju jednoosobowym,
  • zawarcie dodatkowego ubezpieczenia,
  • wynajęcia roweru,
  • specjalne życzenia żywieniowe,
  • wypożyczenie urządzenia gpx – wyprawy indywidualne
  • przewóz roweru elektrycznego,

prosimy zgłaszać na etapie rezerwacji w formularzu w polu Uwagi. Zgłoszenie więcej niż jednej osoby wymaga podania w polu uwagi danych (Imienia i nazwiska oraz daty urodzenia) kolejnych osób.

 

Dane do wpłat:

Travel Company Maciej Jędrzejek
48 1140 2004 0000 3902 7945 2081

tytułem: [imię i nazwisko Uczestnika– nazwa – termin Wyprawy].

Przelewy zagraniczne:

Travel Company Maciej Jędrzejek

PL 48 1140 2004 0000 3902 7945 2081

BIC/SWIFT CODE: BREXPLPWMBK

 

tytułem: [imię i nazwisko Uczestnika– nazwa – termin Wyprawy].

 

Za datę zapłaty przyjmuje się datę wpływu środków na konto. Warunki rezygnacji z Wyprawy określają Ogólne Warunki Uczestnictwa.

W przypadku niezebrania się minimalnej liczby Uczestników – 6 osób, poinformujemy osoby które dokonały rezerwacji o tym fakcie w terminie określonym w potwierdzeniu zgłoszenia i zwrócimy środki wpłacone na daną wycieczkę lub po uzgodnieniu przeniesiemy płatność na kolejną, wybraną przez Uczestnika imprezę.

W przypadku bardzo złych prognoz pogodowych, tj. ulewnego deszczu przez cały dzień (sprawdzonych dzień przed wycieczką), zastrzegamy sobie prawo odwołania wycieczki jednodniowej z uwagi na znikomy komfort i bezpieczeństwo jazdy, o czym poinformujemy Uczestników i zwrócimy środki lub po uzgodnieniu przeniesiemy rezerwację na inny termin. Podczas wypraw weekendowych i dłuższych reagujemy na bieżąco (przeczekujemy złe warunki w odpowiednim miejscu).

 

ZMIANA WYPRAWY LUB REZYGNACJA Z UDZIAŁU

Rezygnację lub informację o zmianie Wyprawy należy złożyć w formie pisemnej za pośrednictwem poczty e-mail.

Wyprawy jednodniowe w miarę możliwości i wolnych miejsc można przesunąć rezerwację na inny termin lub zrezygnować z wyprawy w okresie powyżej 14 dni przed Wyprawą bez ponoszenia dodatkowych kosztów – zaliczka jest zwracana. W przypadku rezygnacji z imprezy poniżej 14 dni przed wyprawą nie przysługuje zwrot wpłaconej zaliczki.

wyprawy weekendowe i długie weekendy: w miarę możliwości i wolnych miejsc można przesunąć rezerwację na inny termin lub zrezygnować z wyprawy w okresie powyżej 21 dni przed Wyprawą bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku rezygnacji z imprezy poniżej 21 dni przed wyprawą nie przysługuje zwrot wpłaconej zaliczki, zwracamy tylko dopłatę do 100% wartości ceny Wyprawy, jeśli miała miejsce.

Wyprawy tygodniowe: W przypadku rezygnacji lub zmiany Wyprawy okresie powyżej 30 dni przed wyprawą nie przysługuje zwrot wpłaconej zaliczki, zwracamy tylko dopłatę do 100% wartości ceny Wyprawy, jeśli miała miejsce; Koszt rezygnacji w okresie 29-14 dni przed rozpoczęciem Wyprawy wynosi 60% ceny Wyprawy, natomiast w przypadku rezygnacji poniżej 14 dniu przed wyjazdem Klient ponosi 80% kosztu udziału w Wyprawie.

Realizację potwierdzamy w terminie określonym w potwierdzeniu zgłoszenia. W przypadku odwołania wyjazdu, zwracamy 100% wpłat.

W przypadku indywidualnych wypraw „na zamówienie” koszty rezygnacji reguluje bezpośrednio umowa z Klientem.

Wypożyczenie urządzenia GPX:​ (Mio Cycle 200) – wycieczki indywidualne na zamówienie Wypożycz GPX Mio Cycle 200

Cennik wypożyczenia GPS:

1-3 dni – 18 zł/dzień
4-7 dni – 15 zł/dzień
8-14 dni – 12 zł/dzień
powyżej 14 dni do negocjacji

Odbiór osobisty i zwrot w Warszawie (Centrum, Bielany, Żoliborz) – bezpłatnie – wystarczy, że umówisz się z nami dzień wcześniej (po dokonaniu rezerwacji!)

Wysyłka – 20 zł

Warunki wypożyczenia:

Zadzwoń lub napisz do nas, aby wypożyczyć GPS (określ daty graniczne użytkowania oraz sposób odbioru). My wyślemy Ci szczegółowe warunki wypożyczenia i dane do przelewu. Rezerwacja jest ważna od dnia zaksięgowania środków na naszym koncie (potwierdzenie przelewu nie wystarczy).

Koszty wypożyczenia liczone są od dnia na kiedy wysyłamy do Ciebie sprzęt (2 dni wcześniej), do dnia w którym następuje wysyłka zwrotna (Uwaga! Wysyłki i odbiory kurierskie realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.)

Transport i zwrot

Wyślemy wypożyczony sprzęt do Ciebie pocztą. Sprzęt wysyłamy w kartonie. Zachowaj go i wykorzystaj do przesyłki zwrotnej – tak, by wszystko bezpiecznie dotarło.

Koszt transportu w jedną stronę to 20 zł.