Zapisy i płatności

Dołącz do nas już dziś!

ZAPISY

Rezerwacji można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony przy opisie każdej wycieczki na stronie www.wyprawyrowelove.pl.

Po otrzymaniu rezerwacji przesyłamy na podany przez Was adres e-mail potwierdzenie udziału w wyprawie wraz z numerem rezerwacji/umowy o świadczeniu usług turystycznych,  Ogólne Warunki Uczestnictwa, Program wyprawy, Ogólne Warunki Ubezpieczenia – stanowiące załączniki do Rezerwacji/Umowy oraz szczegółowe informacje o wyprawie i płatnościach. Zawarcie Umowy i akceptacja wszystkich załączników następuje poprzez dokonanie wpłaty zaliczki na poczet usługi turystycznej.

Przesyłając potwierdzenie rezerwacji wyprawy umieścimy w nim informację na temat wysokości zaliczki i terminie płatności. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w terminie określonym w przesłanym przez nas potwierdzeniu zgłoszenia (zwykle 3 dni)

Dodatkowe opcje, takie jak:

 • nocleg w pokoju jednoosobowym,
 • zawarcie dodatkowego ubezpieczenia,
 • wynajęcia roweru,
 • specjalne życzenia żywieniowe,
 • wypożyczenie urządzenia gpx – wyprawy indywidualne
 • przewóz roweru elektrycznego,

prosimy zgłaszać na etapie rezerwacji w formularzu w polu Uwagi lub zaznaczając odpowiednią opcję w rezerwacji.

Dostępne są następujące formy płatności za wyprawy: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach. W uzasadnionych przypadkach i po uzgodnieniu z nami możliwe są płatności tradycyjne na poniższe konto.

Dane do wpłat – wyprawy na zamówienie:

Travel Company Maciej Jędrzejek
88 1050 1054 1000 0097 3477 4020 (ING Bank Śląski)

tytułem: [imię i nazwisko Uczestnika– nazwa – termin Wyprawy].

 

Za datę zapłaty przyjmuje się datę wpływu środków na konto. Warunki rezygnacji z Wyprawy określają Ogólne Warunki Uczestnictwa.

W przypadku niezebrania się minimalnej liczby Uczestników – 8 osób, poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie w terminie określonym w potwierdzeniu zgłoszenia i zwrócimy środki wpłacone na daną wycieczkę lub po uzgodnieniu przeniesiemy płatność na kolejną, wybraną przez Uczestnika imprezę.

W przypadku bardzo złych prognoz pogodowych, tj. ulewnego deszczu przez cały dzień (sprawdzonych dzień przed wycieczką), zastrzegamy sobie prawo odwołania wycieczki jednodniowej z uwagi na znikomy komfort i bezpieczeństwo jazdy, o czym poinformujemy Uczestników i zwrócimy środki lub po uzgodnieniu przeniesiemy rezerwację na inny termin. Podczas wypraw weekendowych i dłuższych reagujemy na bieżąco (przeczekujemy złe warunki w odpowiednim miejscu).

 

UMOŻLIWIAMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Jeśli chcesz zapłacić za wyprawę bonem turystycznym – skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

 

ZMIANA WYPRAWY LUB REZYGNACJA Z UDZIAŁU

Rezygnację lub informację o zmianie Wyprawy należy złożyć w formie pisemnej za pośrednictwem poczty e-mail.

Wyprawy jednodniowe:

 1. W miarę możliwości i wolnych miejsc można przesunąć rezerwację na inny termin lub zrezygnować z wyprawy w okresie powyżej 14 dni przed Wyprawą bez ponoszenia dodatkowych kosztów – zaliczka jest zwracana.
 2. W przypadku rezygnacji z Wyprawy okresie 14-7 dni przed datą rozpoczęcia Wyprawy koszt rezygnacji wynosi 70% wartości ceny Wyprawy.
 3. W przypadku rezygnacji z Wyprawy poniżej 7 dni przed datą rozpoczęcia Wyprawy koszt rezygnacji wynosi 100% wartości ceny Wyprawy.

Wyprawy weekendowe i długie weekendy:

 1. W miarę możliwości i wolnych miejsc można przesunąć rezerwację na inny termin lub zrezygnować z wyprawy w okresie powyżej 21 dni przed Wyprawą bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 2. W przypadku rezygnacji z Wyprawy w terminie poniżej 21 dni przed wyprawą nie przysługuje zwrot wpłaconej zaliczki.
 3. W przypadku rezygnacji z udziału w Wyprawie w terminie poniżej 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy zwracamy tylko 20% wartości ceny, jeśli miała miejsce pełna wpłata za Wyprawę. W przypadku braku pełnej wpłaty za wyprawę zaliczka nie jest zwracana.

Wyprawy tygodniowe:

 1. W przypadku rezygnacji z Wyprawy w okresie powyżej 30 dni przed wyprawą nie przysługuje zwrot wpłaconej zaliczki, zwracamy tylko dopłatę do 100% wartości ceny Wyprawy, jeśli miała miejsce.
 2. Koszt rezygnacji w okresie 29-7 dni przed rozpoczęciem Wyprawy wynosi 60% ceny Wyprawy.
 3. W przypadku rezygnacji poniżej 7 dni przed rozpoczęciem Wyprawy koszt wynosi 80% ceny udziału w Wyprawie.

Nie ponosicie kosztu rezygnacji z wyprawy (dotyczy wszystkich rodzajów wyjazdów), jeśli na miejsce rezygnującej osoby zgłosi się inna osoba i weźmie udział w wyprawie zamiast osoby rezygnującej. W takim wypadku zwrot wpłaty za wyprawę osobie rezygnującej zostanie dokonany do 7 dni po zakończeniu Wyprawy.

Realizację potwierdzamy w terminie określonym w potwierdzeniu zgłoszenia. W przypadku odwołania wyjazdu z naszej strony, zwracamy 100% wpłat.

W przypadku indywidualnych wypraw „na zamówienie” koszty rezygnacji reguluje bezpośrednio umowa z Klientem.

 

Wypożyczenie urządzenia GPX:​ (Mio Cycle 200) – wycieczki indywidualne na zamówienie Wypożycz GPX Mio Cycle 200

Cennik wypożyczenia GPS:

1-3 dni – 18 zł/dzień
4-7 dni – 15 zł/dzień
8-14 dni – 12 zł/dzień
powyżej 14 dni do negocjacji

Odbiór osobisty i zwrot w Warszawie (Centrum, Bielany, Żoliborz) – bezpłatnie – wystarczy, że umówisz się z nami dzień wcześniej (po dokonaniu rezerwacji!)

Wysyłka – 20 zł

Warunki wypożyczenia:

Zadzwoń lub napisz do nas, aby wypożyczyć GPS (określ daty graniczne użytkowania oraz sposób odbioru). My wyślemy Ci szczegółowe warunki wypożyczenia i dane do przelewu. Rezerwacja jest ważna od dnia zaksięgowania środków na naszym koncie (potwierdzenie przelewu nie wystarczy).

Koszty wypożyczenia liczone są od dnia na kiedy wysyłamy do Ciebie sprzęt (2 dni wcześniej), do dnia w którym następuje wysyłka zwrotna (Uwaga! Wysyłki i odbiory kurierskie realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.)

Transport i zwrot

Wyślemy wypożyczony sprzęt do Ciebie pocztą. Sprzęt wysyłamy w kartonie. Zachowaj go i wykorzystaj do przesyłki zwrotnej – tak, by wszystko bezpiecznie dotarło.

Koszt transportu w jedną stronę to 20 zł.