Informacje ogólne

Nasze wyprawy zostały przygotowane z najwyższą dbałością o szczegóły, z myślą o każdym kto chciałby wypocząć aktywnie i wygodnie. Proponujemy Wam kompleksowo zorganizowane wyjazdy rowerowe, obejmujące pakiet świadczeń, który pozwoli czerpać radość z jazdy na rowerze i zapomnieć o czasochłonnych przygotowaniach samodzielnych wyjazdów. Nie musicie troszczyć się o dojazd, szukanie zakwaterowania, czy mozolne planowanie tras i atrakcji. Jeśli brak Wam czasu, głowy do przygotowań, towarzystwa lub po prostu chcielibyście pojechać dalej niż na przejażdżkę po swojej okolicy, zapraszamy na nasze wyprawy.

 

Rodzaje wypraw i wycieczek :

  • jednodniowe – wycieczki po najbardziej atrakcyjnych terenach Mazowsza i jego okolic, z transportem Uczestników i rowerów tam i z powrotem;
  • weekendowe – jeśli chcecie aktywnie spędzić weekend, odpocząć psychicznie od codziennych obowiązków, poznać ciekawe zakątki Polski w dwa dni, to ta oferta jest dla Was. Tu znajdziecie również propozycje wyjazdów na długie weekendy;
  • tygodniowe – to zwykle 7-8 dni niezapomnianej przygody w najciekawszych regionach Polski: na Podlasiu, Kaszubach, w Małopolsce, wzdłuż Bałtyku.

Każda wyprawa ma swój temat przewodni oraz dodatkowe atrakcje. W trosce o Wasz komfort i sprawną organizację wyprawy gwarantujemy kameralne grupy do 14 osób. Małe grupy łatwiej osiągną podobne tempo na trasie, a wieczorem chętniej i łatwiej się integrują. Aby jednak wyprawa ze stałej oferty się odbyła musi zebrać się 6 osób (nie dotyczy wypraw na zamówienie).

 

Wyprawy na zamówienie „szyjemy na miarę” zgodnie z potrzebami grupy w terminie zaproponowanym przez Was. Organizujemy wyjazdy na kierunkach z naszej stałej oferty wypraw jednodniowych, weekendowych i tygodniowych, ale także na Wasze życzenie możemy opracować zupełnie nowe trasy. Program wyprawy jest zawsze uzgadniany indywidualnie. Zgłoszenia na wyprawy indywidualne przyjmujemy z wyprzedzeniem min. 4 tygodni osobnym zamówieniem mailowym lub telefonicznym (poza formularzem zgłoszeniowym). Rowerowe podróże przygotowujemy dla:

  • grup przyjaciół, rodzin, biur podróży,
  • szkół – trasy oraz program dostosowany do wieku i możliwości dzieci,
  • dla firm.

 

VOUCHERY – ZAPROSZENIA NA WYPRAWYVoucher na wyprawy

Szukacie niebanalnego pomysłu na prezent? Podaruj niezapomniane wrażenia i moc emocji. Niezależnie od okazji: urodziny, prezent ślubny lub gwiazdkowy, bądź dla szefa – nasze Vouchery na wyprawy rowerowe będą niezapomnianym upominkiem! Jeśli wiecie, że obdarowana osoba lubi podróżować jednośladem,  proponujemy Wam zakup prezentu w postaci udziału w wycieczce rowerowej.  

Wystarczy wysłać nam zgłoszenie na wycieczkę wybraną z oferty wpisując w formularzu dane osoby/firmy kupującej, a w uwagach wskazać imię i nazwisko oraz datę urodzenia osoby, dla której kupowana jest wycieczka. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Wam wszystkie niezbędne informacje dotyczące realizacji wycieczki wraz z rezerwacją – umową. Po otrzymaniu zapłaty otrzymacie Voucher dla osoby obdarowanej, wystarczy tylko wydrukować!

Regulamin realizacji takiego prezentu znajdziecie TUTAJ.

 

Ramowy program dnia na wyprawie:

Wyprawa rowerowa

8.00 Śniadanie

9.30 Ruszamy na szlak

11.00-11.30 Odpoczynek, przerwa na małe co nieco.
Zatrzymujemy się w dogodnym miejscu, na łonie natury, w kawiarni lub knajpce.

11.30 Czas na rower – jedziemy dalej

13.30-14.30 Czas na lunch i dłuższy odpoczynek

14.30 W drogę, do celu!

17.00 Zsiadamy z rowerów, zakwaterowanie, odprężamy się, relaksujemy…

18.00 Obiadokolacja

Po posiłku do rana czas wolny. Zwiedzanie, integracja, odpoczywanie, spanie – na co macie ochotę.

Program dnia jest orientacyjny i elastyczny, w zależności od potrzeb grupy, tempa jazdy, czasem pogody.