Informacje ogólne

Nasze wyprawy zostały przygotowane z najwyższą dbałością o szczegóły, z myślą o każdym kto chciałby wypocząć aktywnie i wygodnie. Proponujemy Wam kompleksowo zorganizowane wyjazdy rowerowe, obejmujące pakiet świadczeń, który pozwoli czerpać radość z jazdy na rowerze i zapomnieć o czasochłonnych przygotowaniach samodzielnych wyjazdów. Nie musicie troszczyć się o dojazd, szukanie zakwaterowania, czy mozolne planowanie tras i atrakcji. Jeśli brak Wam czasu, głowy do przygotowań, towarzystwa lub po prostu chcielibyście pojechać dalej niż na przejażdżkę po swojej okolicy, zapraszamy na nasze wyprawy.

 

Zobaczcie koniecznie, czego możecie się spodziewać na naszych wyprawach:

 

Rodzaje wypraw i wycieczek :

  • jednodniowe – wycieczki po najbardziej atrakcyjnych terenach Mazowsza i jego okolic, z transportem Uczestników i rowerów tam i z powrotem;
  • weekendowe – jeśli chcecie aktywnie spędzić weekend, odpocząć psychicznie od codziennych obowiązków, poznać ciekawe zakątki Polski w dwa dni, to ta oferta jest dla Was. Tu znajdziecie również propozycje wyjazdów na długie weekendy;
  • tygodniowe – to zwykle 7-8 dni niezapomnianej przygody w najciekawszych regionach Polski: na Podlasiu, Kaszubach, w Małopolsce, wzdłuż Bałtyku.

Każda wyprawa ma swój temat przewodni oraz dodatkowe atrakcje. W trosce o Wasz komfort i sprawną organizację wyprawy gwarantujemy kameralne grupy do 14 osób. Małe grupy łatwiej osiągną podobne tempo na trasie, a wieczorem chętniej i łatwiej się integrują. Aby jednak wyprawa ze stałej oferty się odbyła musi zebrać się 6 osób (nie dotyczy wypraw na zamówienie).

 

Wyprawy na zamówienie „szyjemy na miarę” zgodnie z potrzebami grupy w terminie zaproponowanym przez Was. Organizujemy wyjazdy na kierunkach z naszej stałej oferty wypraw jednodniowych, weekendowych i tygodniowych, ale także na Wasze życzenie możemy opracować zupełnie nowe trasy. Program wyprawy jest zawsze uzgadniany indywidualnie. Zgłoszenia na wyprawy indywidualne przyjmujemy z wyprzedzeniem min. 4 tygodni osobnym zamówieniem mailowym lub telefonicznym (poza formularzem zgłoszeniowym). Rowerowe podróże przygotowujemy dla:

  • grup przyjaciół, rodzin, biur podróży,
  • szkół – trasy oraz program dostosowany do wieku i możliwości dzieci,
  • dla firm.

 

VOUCHERY – ZAPROSZENIA NA WYPRAWY

Voucher na wycieczkę rowerowąSzukacie niebanalnego pomysłu na prezent? Podaruj niezapomniane wrażenia i moc emocji. Niezależnie od okazji: urodziny, prezent ślubny lub gwiazdkowy, bądź dla szefa – nasze Vouchery na wyprawy rowerowe będą niezapomnianym upominkiem! Jeśli wiecie, że obdarowana osoba lubi podróżować jednośladem,  proponujemy Wam zakup prezentu w postaci udziału w wycieczce rowerowej.  

Wystarczy wysłać nam wiadomość wpisując w treści dane (imię i nazwisko oraz datę urodzenia) osoby, dla której kupowane jest zaproszenie oraz podać dowolną wartość vouchera. Voucher wystawiany jest na kwotę, a nie na konkretną wyprawę. Po otrzymaniu maila wyślemy Wam wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupu vouchera. Po otrzymaniu zapłaty otrzymacie Voucher dla osoby obdarowanej, wystarczy go tylko wydrukować!

Regulamin realizacji takiego prezentu znajdziecie TUTAJ.

 

Ramowy program dnia na wyprawie:

Wyprawa rowerowa

8.00 Śniadanie

9.30 Ruszamy na szlak

11.00-11.30 Odpoczynek, przerwa na małe co nieco.
Zatrzymujemy się w dogodnym miejscu, na łonie natury, w kawiarni lub knajpce.

11.30 Czas na rower – jedziemy dalej

13.30-14.30 Czas na lunch i dłuższy odpoczynek

14.30 W drogę, do celu!

17.00 Zsiadamy z rowerów, zakwaterowanie, odprężamy się, relaksujemy…

18.00 Obiadokolacja

Po posiłku do rana czas wolny. Zwiedzanie, integracja, odpoczywanie, spanie – na co macie ochotę.

Program dnia jest orientacyjny i elastyczny, w zależności od potrzeb grupy, tempa jazdy, czasem pogody.