DLA FIRM

Zapraszamy na

ZAKRĘCONĄ INTEGRACJĘ

Oferujemy Państwu kompleksową organizację wycieczek rowerowych – niebanalną i atrakcyjną formę imprez firmowych.

 

Nasze rowerowe eventy, to:

 • zdrowa dawka ruchu dla pozytywnej energii i satysfakcji
 • zmiana perspektywy patrzenia na świat – pobudzenie wydajności i kreatywności
 • wspólne, niezapomniane przeżycia oraz wzajemna motywacja w zespole
 • integracja pracowników i firmowe imprezy rodzinne
 • bliski kontakt z przyrodą i promocja ekologicznego stylu życia
 • odkrywanie magicznych i egzotycznych zakątków Polski – ciekawych zakamarków miast i dalekich, malowniczych bezdroży
 • sportowe emocje i doskonała zabawa

 

 

W ramach przygotowań zapewniamy: 

 • opracowanie bezpiecznych tras po Warszawie i jej okolicach oraz w dowolnych miejscach PolskiWypożyczalnia rowerów
 • dodatkowe atrakcje podczas imprez: zwiedzanie, spływy kajakowe, degustacje, wieczorne atrakcje;
 • profesjonalną opiekę pilotów
 • licencjonowanych przewodników, prowadzących wycieczki również w językach obcych
 • wynajem i dostarczenie rowerów
 • oprawę fotograficzną i filmową
 • kulinarne zakończenie imprezy
 • noclegi z wyżywieniem w unikatowych i komfortowych hotelach, pensjonatach oraz gospodarstwach agroturystycznych
 • ubezpieczenie NNW i OC Uczestników
 • transport Uczestników

wycieczka firmowa na rowerach

Proponujemy własny, autorski program wycieczek, ale także jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły – realizujemy życzenia naszych Klientów. Nasze wycieczki rowerowe jesteśmy w stanie przeprowadzić w całej Polsce. 

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie atrakcyjnym urozmaiceniem Państwa imprez i wniesie nową jakość w integrację firmy.

 

Przykładowe propozycje naszych wycieczek:

 

Puszcza Kampinoska

Na zakończenie wycieczki proponujemy Państwu ognisko z pieczeniem kiełbasek lub grilla w Parku Rozrywki Julinek. Miejsce to zostało wybrane z troską o dużą przestrzeń dla Uczestników, którą zapewnia polana ośrodka rekreacyjnego położonego w niedużej odległości od Warszawy.

Trudność trasy: łatwa dystans ok. 18 km, czas przejazdu ok. 2-3 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: ścieżki leśne i polne, szutrowe i asfaltowe, płasko.

 

Zalew ZegrzyńskiUroki Lasów Serockich i Zalewu Zegrzyńskiego (czas trwania ok. 5-6 h z posiłkiem)

To wycieczka rowerowa po malowniczych okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, wśród Lasów Serockich oraz wzdłuż brzegów Narwi. Szlak obfituje w liczne atrakcje zarówno przyrodnicze, takie jak: Rezerwat Wąwóz Szaniawskiego, Rezerwat Jadwisin, Rezerwat Zegrze – objęty ochroną programu NATURA 2000. Ponadto na trasie znajdują się ciekawe miejsca historyczne i współczesne: w Jadwisinie – Zespół Pałacowo-Parkowy Radziwiłłów, rynek i plaża miejska w Serocku, Izba Pamięci i Tradycji Rybackich oraz liczne miejsca odpoczynku na plażach nad rzeką. Nasza trasa to rowerowe miejsca must see nad Zalewem Zegrzyńskim!

Po zakończeniu wycieczki proponujemy Uczestnikom od odpoczynek i posiłek w wyjątkowo przytulnym ośrodku nad brzegami Narwi. Klub Mila Zegrzynek zapewnia wyśmienitą kuchnię, obsługę i przyjazne otoczenie. Na miejscu znajduje się klimatyczny mały port, plac zabaw dla dzieci, natomiast wystrój restauracji nawiązuje do marynistycznego stylu o wygodnych i przyjemnych dla oka wnętrzach.

Trudność trasy: łatwa/średnia, dystans ok. 30 km, czas przejazdu ok. 3-4 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: ścieżki leśne i polne, szutrowe i asfaltowe, płasko.

 

Podlasie

Skarby Podlasia (czas trwania 1 dzień + 1 lub 2 noclegi)

To podróż na rowerach przez niezwykle atrakcyjne przyrodniczo i kulturowo tereny Polski wschodniej szlakiem rowerowym Green Velo. Uczestnicy przemierzą jednego dnia dziewiczą jeszcze Puszczę Białowieską, zobaczą carskie zabytki Białowieży i odwiedzą rezerwat pokazowy żubrów. Wrażenia podczas wyjazdu wzmacniamy smakami regionalnej kuchni Podlasia i komfortowym noclegiem w wyjątkowym pensjonacie.

Trudność trasy: łatwa, dystans ok. 50 km, czas przejazdu ok. ok. 5-6 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: ścieżki leśne i polne, szutrowe i asfaltowe, płasko.

 

 

 

KaszubyKaszuby – bajkowy kraj, rowerowy raj (czas trwania 1 dzień + 1 lub 2 noclegi)

Wyprawa po Kaszubach, to jak podróż do egzotycznego kraju – odrębna kultura, oryginalny język, wyjątkowa tradycja i barwny folklor. Przeniesiemy Państwa w bajkowy, kolorowy świat, który przemierzycie na rowerach z zapartym tchem. I choć czasem przyjdzie trochę się zmęczyć pedałując po polodowcowym terenie, nie jeden malowniczy pejzaż kaszubskich jezior, lasów i wzgórz wynagrodzi Państwu trudy drogi. 

Oferujemy Państwu niezapomnianą imprezę firmową w otoczeniu malowniczych krajobrazów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Proponujemy wspólną podróż na rowerach wokół tzw. Morza Kaszubskiego, niezwykle atrakcyjnego przyrodniczo i kulturowo terenu Polski. Wrażenia podczas wycieczki wzmacniamy wizytą w unikalnym, najstarszym w Polsce, kaszubskim skansenie. To wyjątkowa okazja, by poznać barwną tradycję i kulturę Kaszub: język, stroje, budownictwo, rękodzieło.

 

Trudność trasy: średnia, dystans ok. 50 km, czas przejazdu: cały dzień (ok. 6-7 h z przerwami) ścieżki leśne, szutrowe, asfaltowe z niewielkimi przewyższeniami; 

 

KRĘCILI Z NAMI:

 

 

Logo Siemens

 

 

 

 

Rekomendacje Nestle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logo NIKE

Logo Bank BPB

 

 

 

 

 

Referencje Bank BPS