EVENTY DLA FIRM I GRUP

Zapraszamy na

ZAKRĘCONĄ INTEGRACJĘ

Oferujemy Państwu kompleksową organizację wycieczek rowerowych – niebanalną i atrakcyjną formę imprez firmowych.

Nasze rowerowe eventy, to:

 • zdrowa dawka ruchu dla pozytywnej energii i satysfakcji
 • zmiana perspektywy patrzenia na świat – pobudzenie wydajności i kreatywności
 • wspólne, niezapomniane przeżycia oraz wzajemna motywacja w zespole
 • integracja pracowników i firmowe imprezy rodzinne
 • bliski kontakt z przyrodą i promocja ekologicznego stylu życia
 • odkrywanie magicznych i egzotycznych zakątków Polski – ciekawych zakamarków miast i dalekich, malowniczych bezdroży
 • sportowe emocje i doskonała zabawa

 

 

W ramach przygotowań zapewniamy: 

 • opracowanie bezpiecznych tras po Warszawie i jej okolicach oraz w dowolnych miejscach PolskiWypożyczalnia rowerów
 • dodatkowe atrakcje podczas imprez: zwiedzanie, spływy kajakowe, degustacje, wieczorne atrakcje;
 • profesjonalną opiekę pilotów
 • licencjonowanych przewodników, prowadzących wycieczki również w językach obcych
 • wynajem i dostarczenie rowerów i kasków
 • oprawę fotograficzną
 • kulinarne zakończenie imprezy
 • noclegi z wyżywieniem w unikatowych i komfortowych hotelach, pensjonatach oraz gospodarstwach agroturystycznych
 • ubezpieczenie NNW i OC Uczestników
 • transport Uczestników autokarem na start wycieczki i po jej
  zakończeniu
 • asekurację samochodową Uczestników na trasie wycieczek

 

wycieczka firmowa na rowerach

 

Każdy kierunek oferowany w naszej ofercie jest możliwy do realizacji w ramach eventów firmowych. Proponujemy własny, autorski program wycieczek. Jesteśmy także otwarci na Państwa sugestie i pomysły – realizujemy życzenia naszych Klientów. Nasze wycieczki rowerowe jesteśmy w stanie przeprowadzić w całej Polsce, a każda oferta jest „szyta na miarę” Państwa potrzeb.

 

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie atrakcyjnym urozmaiceniem Państwa imprez i wniesie nową jakość w integrację firmy.

 

Przykładowe propozycje naszych wycieczek:

 

Puszcza Kampinoska

Na zakończenie wycieczki proponujemy Państwu integrację przy ognisku i grillu w Parku Rozrywki Julinek. Miejsce to zostało wybrane z troską o dużą przestrzeń dla Uczestników, którą zapewnia polana ośrodka rekreacyjnego położonego w niedużej odległości od Warszawy.

Trudność trasy: łatwa dystans ok. 20 km, czas przejazdu ok. 3,5 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: szlaki leśne, drogi polne, szutrowe i asfaltowe, płasko.

 

Zalew ZegrzyńskiUroki Lasów Serockich i Zalewu Zegrzyńskiego (czas trwania ok. 4 h z przerwami)

To wycieczka rowerowa po malowniczych okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, wśród Lasów Serockich oraz wzdłuż brzegów Narwi. Szlak obfituje w liczne atrakcje przyrodnicze, takie jak: Rezerwat Wąwóz Szaniawskiego i Rezerwat Zegrze – objęty ochroną programu NATURA 2000. Ponadto na trasie odwiedzicie rynek i plażę miejską w Serocku, oraz liczne miejsca odpoczynku nad rzeką. Nasza trasa to rowerowe miejsca must see nad Zalewem Zegrzyńskim!

Po zakończeniu wycieczki proponujemy Uczestnikom integrację i posiłek w nad brzegami Narwi. Klub Mila Zegrzynek zapewnia wyśmienitą kuchnię, obsługę i przyjazne otoczenie. Na miejscu znajduje się klimatyczny mały port, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, natomiast wystrój restauracji nawiązuje do marynistycznego stylu o wygodnych i przyjemnych dla oka wnętrzach.

Trudność trasy: łatwa/średnia, dystans ok. 40 km, czas przejazdu ok. 4 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: ścieżki leśne i polne, szutrowe i asfaltowe, płasko.

 

PilicaTajemnice Rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego (czas trwania 1 dzień), rowerem lub kajakiem

Zapraszamy w niespieszną krajoznawczą podróż rowerem lub kajakiem nad  malowniczą rzekę Pilicę w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Wycieczka rozpoczyna się w kameralnej Spale, ulubionej przez carów, a następnie polskich prezydentów miejscowości położonej w Spalskim Parku Krajobrazowym. Po obejrzeniu zabytkowego kościółka św. Wojciecha, ruszymy na szlak do Konewki, gdzie mieści się schron dla niemieckich pociągów sztabowych z czasów II wojny światowej. Następnie wzdłuż Pilicy udamy się do Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie znajduje się Skansen Rzeki Pilicy i Rezerwat Niebieskie Źródła. Po przejechaniu jeszcze kilku kilometrów na południe dotrzemy nad Zalew Sulejowski. Można tu zakończyć wycieczkę rowerową wspólnym lunchem lub zrobić przerwę przed drogą powrotną do Spały przez Inowłódz.

Trudność trasy: łatwa/średnia, dystans ok. 25 km, czas przejazdu ok. 5 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: asfaltowe, polne i szutrowe, płasko; opcjonalnie możliwość wydłużenia trasy do 50 km lub 60 km.

 

 

Velo CzorsztynVELO CZORSZTYN I DUNAJEC – Najpiękniejszy szlak rowerowy w Polsce (czas trwania 1 lub 2 dni + 1 lub 2 noclegi)

Wycieczka rowerowa dla łowców najpiękniejszych górskich krajobrazów. Widoki na majestatyczne szczyty Tatr i Pienin urzekną Uczestników. Choć akcja toczy się w górach, to droga nie będzie trudna.  To wyjątkowo malownicza i łatwa podróż wokół Jeziora Czorsztyńskiego. Na nowocześnie przygotowanej trasie będzie można podziwiać Zamek w Niedzicy i Czorsztynie, a także piękny drewniany Kościół św. Michała Archanioła wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Atrakcją szlaku jest również przeprawa statkiem przez jezioro Czorsztyńskie. Jeśli wycieczkę przedłużymy o jeden dzień, urzeknie Was Pieniński Przełom Dunajca (z perspektywy tratwy lub roweru) i uzdrowisko Szczawnica. Trasę wyznaczy Wam popularny i niezwykle atrakcyjny szlak rowerowy Velo Dunajec oraz Velo Czorsztyn.

Trudność trasy: łatwa/średnia, dystans ok. 30 km, czas przejazdu ok. 5 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: asfaltowe drogi, niemal w 99% wydzielone dla rowerów, suma dziennych podjazdów do 300 m; opcjonalnie kolejnego dnia dodatkowo 25 km do Szczawnicy, niemal cały czas z górki;

 

 

Podlasie

Skarby Podlasia (czas trwania 1 dzień + 1 lub 2 noclegi)

To podróż na rowerach przez niezwykle atrakcyjne przyrodniczo i kulturowo tereny Polski wschodniej szlakiem rowerowym Green Velo. Uczestnicy przemierzą jednego dnia dziewiczą jeszcze Puszczę Białowieską, zobaczą carskie zabytki Białowieży i odwiedzą rezerwat pokazowy żubrów. Dodatkowo wrażenia podczas wyjazdu wzmacniamy smakami regionalnej kuchni Podlasia i komfortowym noclegiem w wyjątkowym pensjonacie.

Trudność trasy: łatwa, dystans ok. 50 km, czas przejazdu ok. 6 h (z przerwami); nawierzchnia dróg: ścieżki leśne i polne, szutrowe i asfaltowe z dala od dużego ruchu samochodowego, płasko.

 

 

 

 

KaszubyKaszuby – bajkowy kraj, rowerowy raj (czas trwania 1 dzień + 1 lub 2 noclegi)

Wyprawa po Kaszubach, to jak podróż do egzotycznego kraju – odrębna kultura, oryginalny język, wyjątkowa tradycja i barwny folklor. Przeniesiemy Państwa w bajkowy świat, który przemierzycie na rowerach z zapartym tchem. I choć czasem przyjdzie trochę się zmęczyć, pedałując po polodowcowym terenie, nie jeden malowniczy pejzaż kaszubskich jezior, lasów i wynagrodzi Państwu trudy drogi. 

Oferujemy Państwu niezapomnianą imprezę firmową w otoczeniu pięknych krajobrazów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Dodatkowo wrażenia podczas wycieczki wzmacniamy wizytą w najstarszym w Polsce, kaszubskim skansenie oraz regionalnymi daniami podczas posiłków.

Trudność trasy: średnia, dystans ok. 50 km, czas przejazdu: cały dzień (ok. 6-7 h z przerwami) ścieżki leśne, szutrowe, asfaltowe z dala od ruchliwych dróg, nieznaczne przewyższenia;

 

 

Zamówienie wycieczki, prośba o wycenę:

 • dokładny lub przybliżony termin eventu (w tygodniu czy w weekend, miesiąc)
 • preferowany czas trwania imprezy
 • preferowany region, jeśli mają Państwo wybrany (warto również przejrzeć ofertę naszych stałych wyjazdów w zakładce Wyprawy)
 • przewidywaną liczbę Uczestników
 • czy potrzebują Państwo transportu na start wycieczki
 • czy potrzebują Państwo wypożyczyć rowery, jeśli tak to jakie (zwykłe, e-bike)
 • czy chcieliby Państwo zakończyć wycieczkę posiłkiem

Wszystkie podane przez Państwa szczegóły i potrzeby skrócą czas przygotowania oferty.

 

 

KRĘCILI Z NAMI:

 

 

Logo Siemens

 

 

 

 

Rekomendacje Nestle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logo NIKE

Logo Bank BPB

 

 

 

 

 

Referencje Bank BPS