MAJÓWKA – ORGANIZUJEMY WYJAZDY JEDNODNIOWE

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy,

Chyba wszyscy jesteśmy rozczarowani przedłużającym się lockdownem i marzy nam się dłuższy aktywny odpoczynek. Jeśli więc chcielibyście choć na chwilę, na jeden dzień wyrwać się z domu, zapraszamy Was na nasze jednodniowe podróże rowerowe.

Od paru dni chodziły wieści, że hotele będą zamknięte na majówkę. Dlatego podjęliśmy starania, aby nie zostawić Was na lodzie na długi weekend. MAMY DLA WAS „PLAN B”!

Zamiast dłuższych wyjazdów organizujemy wyjazdy jednodniowe:
1.05.2021 Serce Podlasia – rowerem z Supraśla do KruszynianNOWOŚĆ!!! Zapraszamy na szlak Green Velo przez piękną Puszczę Knyszyńską.
2.05.2021 Siła i energia – Puszcza Kozienicka na rowerze – aktywność i relaks w lesie, endorfiny i moc płynąca z bliskości natury
3.05.2021 Przepraszam, a którędy na Grunwald? Śladami Krzyżaków u wrót Mazur – sielska podróż po południowych Mazurach z Nidzicy do Olsztynka.

Zapisy ruszyły! Nie poddajemy się!

Jeszcze w weekend przed majówką możecie dołączyć do nas na wycieczki:
24.04.2021 Renesans dla ducha i Ciała – z Lublina nad Wisłę w 1 dzień – czekają Was malownicze wąwozy lessowe i piękna renesansowa architektura Lublina i Kazimierza nad Wisłą oraz uzdrowiskowe wille Nałęczowa.
25.04.2021 Tajemnice rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego – łatwe szutrowe drogi wzdłuż Zalewu Sulejowskiego i pachnące spalskie lasy i urocza rzeka Pilica umilą Wam podróż po łódzkich szlakach rowerowych.

Mamy nadzieję, że już po majówce ruszymy na dłuższe, weekendowe wyprawy. Dokąd możecie wybrać się z nami w maju?

8.05.2021 Rodzinna wycieczka do Nieborowa – łatwe i bezpieczne trasy na rodzinną przygodę. 25 km przez lasy Puszczy Bolimowskiej pozwolą na beztroską wycieczkę dla dzieci które są już w stanie pokonać taki dystans na rowerze samodzielnie, jaki i tych w przyczepkach i fotelikach. Rodzice odetchną a pociechy wyszaleją się na świeżym powietrzu w towarzystwie rówieśników. REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE.

9.05.2021 Cisza nad Bugiem – magia Podlasia

15-16.05.2021 Śladami Krzyżaków – poznaj Pojezierze Brodnickie i Iławskie

15-16.05.2021 Śladami Krzyżaków – Wrota Warmii

22-23.05.2021 Dolina Baryczy – blisko przyrody

22-23.05.2021 Skarby Podlasia – Narew i Tykocin na weekend

29.05.2021 Georaj – Góry Świętokrzyskie i rezerwaty Kielc

30.05.2021 Serce Podlasia – rowerem z Supraśla do Kruszynian

Oczywiście, chcielibyśmy Was zapewnić, że przejazdy realizujemy busami z zapewnieniem reżimu sanitarnego (co drugie miejsce jest wolne) i dbamy o Wasze bezpieczeństwo w najwyższym stopniu mierząc temperaturę na zbiórkach i wyposażając samochody w płyny dezynfekujące do rąk. Przy obecnych obostrzeniach do jednego busa możemy zabrać 11 osób, zatem nasze grupy pozostają wciąż kameralne.

 

 

A jeśli obawiacie się wspólnych podróży z osobami, których nie znacie, przypominamy że chętnie przygotujemy dla Was wyjazdy na zamówienie dla Waszych grup – znajomych i rodzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, realizujemy również bony turystyczne dla Waszych pociech!

 

W tym roku podobnie jak w zeszłym większość z nas zapewne zostanie w Polsce, dlatego jeśli chcielibyście abyśmy przygotowali Wam wyjazd na zamówienie, zachęcamy Was do możliwie jak najwcześniejszego kontaktu z nami, abyście mieli większy wybór terminów na wyjazdy. Dla nas przygotowanie wielu wyjazdów jest coraz bardziej skomplikowaną logistyką, zarządzaniem czasem oraz busami i przyczepami. Im wcześniej wiemy o planowanym wyjeździe tym więcej możemy Wam zaoferować. Jak zawsze zależy nam na najwyższej jakości naszych usług!

 

Zapraszamy serdecznie na nasze wyprawy i do zobaczenia na szlaku!


«