Vouchery i kalendarz wypraw rowerowych 2022

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy,

Jak co roku o tej porze uwijamy się dla Was, jak te elfy w fabryce prezentów Świętego Mikołaja. Meldujemy, że od ostatniego naszego newslettera przybyły nowe wyprawy i uzupełniliśmy dla Was już Kalendarz wyjazdów. Dodaliśmy również galerie zdjęć pod opisami wycieczek, które realizowaliśmy w tym roku. Sami oglądaliśmy je z tęsknotą za fantastyczną atmosferą, którą tworzycie na naszych wyprawach:).

Do katalogu wyjazdów tygodniowych dodaliśmy dwie kolejne wyprawy:

Po 6 latach doświadczeń w organizacji wypraw rowerowych po Polsce uznaliśmy, że pewnym urozmaiceniem mogłaby być dla Was wyprawa wykraczająca poza granice naszego kraju. Trasa i hotele są już sprawdzone – w tym roku bowiem taką wyprawę zamówiła sobie i przejechała pewna grupa naszych stałych Klientów. Ośmieleni pozytywnymi relacjami Uczestników tego wyjazdu i po (ponownej) lekturze przewodników o miejscach, w których byli, trochę pozazdrościliśmy im takiej trasy. Uznaliśmy więc, że mogłaby się spodobać również Wam. Absolutną nowością jest więc wyjazd Rowerowe wakacje na Litwie. Proponujemy Wam podróż do miast, które po prostu wypada odwiedzić, takich jak: Druskienniki, Wilno, Troki, Kowno i Kłajpeda. Ale prawdziwe uroki Litwy: malownicze krajobrazy nad Niemnem, tradycyjną zabudowę Mierzei Kurońskiej oraz codzienne życie poznacie tam, gdzie nie ma tłumów, a zaglądają tylko bardziej ciekawscy podróżnicy.

Mierzeja Kurońska

 

Drugą wyprawą wakacyjną, którą mamy sprawdzoną i przejechaną już dwa razy jest Architektura drewniana u podnóża gór – szlakiem Velo Dunajec. Niezmiennie urzeka nas i naszych Uczestników widok Tatr i Pienin na horyzoncie, tradycyjna zabudowa uzdrowisk takich jak Szczawnica, Krynica Zdrój, czy drewnianych cerkwi w Beskidach. Ta wyprawa się nie nudzi! W tym roku zmodyfikowaliśmy ją dodatkowo o ostatnie dwa dni. Zamiast kończyć wycieczkę w Krakowie, pomkniemy niemal do samego ujścia Dunajca do Wisły. Przedostatniego dnia zaplanowaliśmy wizytę w jednej z podtarnowskich winnic z degustacją wina i zwiedzanie Tarnowa. Ostatniego dnia odwiedzicie zaś malowaną wieś Zalipie – od przewodnika dowiecie się skąd ten zwyczaj się wziął i skosztujecie lokalnych smaków. Naszym zdaniem Szlak Velo Dunajec to najpiękniejszy i najbardziej malowniczy szlak rowerowy w Polsce!

Winnica Tarnów

 

W tym tygodniu opracowaliśmy jeszcze jedną trasę – Zakochaj się w Dolinie Dolnej Wisły. To łatwa wycieczka na weekend. Wasze serca z skradnie królowa polskich rzek – Wisła i jej malownicza dolina. Wzdłuż niej ciągną się płaskie jak stół szlaki rowerowe prowadzące na ucztę dla ciała i ducha. Niczym ozdobna zastawa stołowa zachwyci Was urzekająca architektura Bydgoszczy, gotyckiego Torunia i miasta zakochanych – Chełmna.

Bydgoszcz

 

Kto nie zaglądał na naszą stronę na Facebooku w ostatnim czasie, mógł przegapić jeszcze jedną nowość: wycieczkę jednodniową Pętla po Wzniesieniach Łódzkich. Wiedzieliście, że na nizinach zdarzają się również niczego sobie pagórki, i to w samym centrum kraju? Nie trzeba jechać w góry, by doświadczyć podjazdów i zjazdów. Jeśli chcecie potrenować nieco formę, zapraszamy na wycieczkę do województwa łódzkiego do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Odwiedzimy oczywiście kilka zabytków, ale główną atrakcją tej podróży są widoki i przyroda.

Las Łagiewnicki1

Przypominamy, że w ramach prezentów możecie sprawić swoim bliskim i znajomym voucher na nasze wyprawy. Słyszeliśmy od osób, które je już otrzymały, że to bardzo trafiony podarunek pod choinkę dla rowerowych podróżników! Wystarczy, że do nas napiszecie, podacie wartość vouchera, my zaś wyślemy Wam szczegóły dotyczące formalności. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy Wam prezent – zaproszenie na wyprawę. Regulamin realizacji voucherów znajdziecie pod tym linkiem.

Mamy nadzieję, że taki sposób na prezent będzie wygodny dla Was, a przyszły Podróżnik będzie miał radość z wycieczki w nowym sezonie.

Pamiętajcie, że niezależnie od kierunku możecie też zamówić u nas wyprawę „szytą na miarę”. Dopasujemy cały wyjazd do Waszych potrzeb, byście mogli podróżować we własnej grupie znajomych, tak jak lubicie.

 

Do zobaczenia na szlaku!


«