Już za parę dni, za dni parę… LATO z RoweLove

Mazury na rowerze

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy,

czy Wam również wiosna tak szybko minęła jak nam? Pogoda wprawdzie była kapryśna, ale działo się u nas wiele, tym bardziej czas szybko leciał. W zasadzie od majówki co weekend odbywały się planowane przez nas wyjazdy, w sumie zrealizowaliśmy już 21 wyjazdów (to niemal tyle co przez cały zeszły sezon od kwietnia do października)! Bardzo nas cieszy, że tak wiele osób wsiadło na rowery i spędza aktywnie czas.

Największym powodzeniem cieszyła się nasza najnowsza wyprawa Mazury – Cud Natury, która odbyła się w ubiegły weekend. W otoczeniu Krainy Wielkich Jezior i w cyklu naszych wypraw śladami Krzyżaków przemierzaliśmy region z Reszla, przez Kętrzyn, Giżycko i Mikołajki do Rucianego. A że pogoda była już całkiem wakacyjna, mogliśmy skorzystać z błogiej kąpieli w całkiem już ciepłych jeziorach. Wokół nas falowały łagodne wzgórza i wody jezior. Podziwialiśmy biel żagli w oddali, w portach zaś czekała na nas smaczna rybka i żeglarska atmosfera. Wieczorem czekał nas chillout na pomoście z widokiem na oświetlone Giżycko. Wyprawa była niezwykle udana i zamierzamy ją powtórzyć jeszcze we wrześniu w jesiennej odsłonie (25-26.09). Zapraszamy serdecznie!

Na zachętę zamieszczamy kilka zdjęć z czerwcowej wyprawy:

gallery not found

 

W kontekście nadchodzących wakacji i rosnącej popularności dla dwóch kółek chcielibyśmy się nieskromnie pochwalić: zostaliśmy zaproszeni w charakterze ambasadora do Programu „Trzeźwo myślę”.  Jest to ogólnopolski program społeczno-edukacyjny, promujący odpowiedzialną konsumpcję alkoholu, organizowany już po raz piąty przez firmę Carlsberg Polska. To dla nas ogromny zaszczyt i ważne zobowiązanie uświadamianie i informowanie, o tym jak ważne jest odpowiedzialne spożywanie alkoholu podczas wakacji. Do współpracy Carlsberg zaprosił również rysowniczkę Martę Frej, króra charakterystyczny dla siebie sposób zobrazowała wybrane sytuacje z życia, które wymagają „trzeźwego” myślenia i zachowania rozsądku w kontekście konsumpcji alkoholu lub wręcz jego odmowy. My zaś w szerszym kontekście opowiemy, jak odpowiedzialnie przygotować się do wypraw rowerowych 🚴‍♂️ 🚴‍♀️. Będziemy pisać o tym, na co zwrócić szczególną uwagę, by wakacje były udane i bezpieczne. Więcej szczegółów i kolejne odsłony programu znajdziecie pod tym linkiem.

 

No właśnie,  wakacje tuż, tuż  – czy już macie plany rowerowe? Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na dłuższe urlopy, mamy dla Was ostatnie wolne miejsca na wyprawy tygodniowe – przeżyjcie z nami niezapomniane wakacje na rowerze!:

1-8.08.2021 Architektura drewniana u podnóża gór – wyprawa szlakiem Velo Dunajec – ostatnie wolne miejsce dla mężczyzny w pokoju 2-osobowym.

 

22-29.08.2021 Na spotkanie z Liczyrzepą – poznaj Karkonosze na rowerze – ostatnie wolne miejsce dla mężczyzny w pokoju 2-osobowym.

Jeśli nie możecie zdecydować się na dłuższy wyjazd, zapraszamy serdecznie na wyjazdy jednodniowe i weekendowe okresie letnim:

3-4.07 Velo Dunajec – świat jak z bajki – lista rezerwowa (uwaga: mamy jeszcze termin i miejsca na wyjazd jesienny: 9-10.10.)

 

10-11.07 Velo Dunajec i Velo Czorsztyn na weekend – lista rezerwowa lista rezerwowa (uwaga: mamy jeszcze termin i miejsca na wyjazd jesienny: 4-5.09.)

24.07. Georaj – Georaj – Góry Świętokrzyskie i rezerwaty Kielc

25.07. Renesans dla ducha i ciała – z Lublina nad Wisłę w jeden dzień

31.07 Między łowicką zagrodą a pałacem – Puszcza Bolimowska

1.08. Serce Podlasia – rowerem z Supraśla do Kruszynian

Supraśl Podlasie

 

7-8.08 Szlak Orlich Gniazd – magia skalnych formacji i legend

14.08 Tajemnice Rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego

15.08 Cisza nad Bugiem – magia Podlasia

 

21-22.08 Śladami Krzyżaków – poznaj Pojezierze Brodnickie i Iławskie

28.08 Liwiec – powitaj dzień wśród mazowieckich łąk!

Mamy nadzieję, że znajdziecie dla siebie wymarzoną wyprawę i dołączycie do naszych przyjaznych i otwartych szeregów. Zachęcamy też do zajrzenia do naszego Kalendarza, gdzie możecie wyszukać wyprawę po pasującym Wam terminie, również już na jesień.

Ponieważ jest to również dla nas gorący okres wakacyjny, mamy gorącą prośbę i apel o podejmowanie decyzji o zapisie na nasze wyprawy z wyprzedzeniem (na ile to możliwe najpóźniej do poniedziałku przed kolejną wyprawą), abyśmy mogli zaplanować całą logistykę wyjazdy. Zawsze zależy nam na realizacji każdej wyprawy i czasem czekamy do ostatniej chwili na chętnych. Czasem jedna chętna osoba decyduje o tym, czy pojedziemy na wyprawę w ogóle, a czasem również o tym który bus powinniśmy dla Was zamówić: mały czy duży. Podobnie zapewne jak Wy, lubimy mieć wszystko dobrze zorganizowane na czas i nie trzymać nikogo do ostatniej chwili w niepewności. Dotyczy to zarówno Uczestników, którzy zapisali się na wyjazdy wcześniej jak i naszych partnerów, z którymi realizujemy wyjazdy: przewoźników, pilotów czy hoteli. Będziemy niezwykle zobowiązani za zrozumienie nas jako Organizatora. W końcu wszystkim zainteresowanym stronom zależy na tym, by wyjazdy się odbywały, a także na tym aby każdy mógł cieszyć się pewnym wyjazdem.

Wszystkim Wam życzymy udanych, pogodnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacyjnych wyjazdów (rowerowych).

Do zobaczenia na szlaku!

Wyprawy RoweLove


«