Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy,

Składamy Wam najcieplejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych radością, spokojem i rodzinną atmosferą, a także szczęśliwego Nowego Roku obfitującego w nowe rekordy, mnogość pokonywanych (bezstresowo!) kilometrów, sił nie tylko w nogach, bezkolizyjności oraz wysokiego poziomu motywacji zarówno na dwóch kołach, jak i w życiu osobistym.

 

W tym świątecznym czasie zapewne jesteście zabiegani, pochłonięci przygotowaniami do Świąt i zakupami prezentów dla Waszych najbliższych. Jak co roku zachęcamy do spełniania marzeń rowerowych podróżników. Nic tak ich nie ucieszy, jak możliwość wyboru i udziału w wymarzonej wyprawie rowerowej! Wystarczy zakupić u nas voucher, a osoba obdarowana będzie mogła wybrać u nas dowolną wyprawę, która jej się spodoba.

Voucher na wycieczkę rowerową

 

Od czasu naszego ostatniego newslettera przybyło kilka wypraw w naszej ofercie. Nie każdy ma lub śledzi na bieżąco nasz profil na Facebooku, nie każdemu wyświetlają się nasze wiadomości. Abyście więc byli na bieżąco, poniżej prezentujemy kolejne wyjazdy, które dodaliśmy do naszego kalendarza na przyszły rok:

Wyprawy weekendowe:

Velo Dunajec i Velo Czorsztyn na weekend – proponujemy Wam przedłużony weekend, tak aby w pełni móc się cieszyć najpiękniejszym szlakiem rowerowym w Polsce. Jeśli lubicie z górki i niemal po płaskim z widokiem na góry, to od Chochołowa po Stary Sącz wiedzie nowoczesny szlak rowerowy, który oferuje widoki na 4 pasma górskie, które możecie podziwiać z perspektywy siodełka rowerowego, nie wyciskając z siebie siódmych potów.

Szlak wokół Tatr – to kultowa trasa, którą każdy już zaawansowany rowerowy podróżnik powinien mieć w swoim portfolio! Obłędna widokowo trasa przez Podhale, Orawę i Spisz, pozwalająca obejrzeć Tatry z każdej strony. UWAGA: trasa wymaga bardzo dobrej kondycji, a nie umiejętności technicznych MTB.

 

Zakochaj się w Dolinie Dolnej Wisły – łatwa, widokowa i bardzo atrakcyjna turystycznie trasa wzdłuż Wisły. Wiedzie w 95% po płaskich jak stół asfaltach i oferuje zwiedzanie Miasta Zakochanych – Chełmna, Bydgoszczy i Torunia. To baaardzo widokowy i słodki wyjazd.

Szczypta Toskanii na Ziemi Sandomierskiej – to od lat najlepiej sprzedająca się nasza impreza. Nic dziwnego, bo atrakcji na niej nie brakuje! Co Was czeka? Malownicze, lekko pofałdowane szlaki województwa świętokrzyskiego, Zamek Krzyżtopór, Sandomierz, szlak Green Velo, wieczorny spływ łodziami po Wiśle, ognisko, degustacja win i wreszcie zwiedzanie Muzeum Żywego Porcelany w Ćmielowie. Więcej w programie już by się nie zmieściło!

Wyprawa tygodniowa:

Rowerem wzdłuż Łaby z Pragi do Drezna – jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych tras rowerowych Europy. Na szlaku oczarują Was nie tylko najważniejsze atrakcje Pragi i Drezna, ale także klimat małych czeskich miasteczek, licznych pałaców oraz zamków i w końcu spektakularne skały Szwajcarii Saksońskiej. Wyprawę okraszamy smakami czeskiego i niemieckiego wina i piwa podczas wieczornych integracji.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas dla siebie lub swoich bliskich wymarzony kierunek podróży i wiosną znów spotkamy się na rowerowych szlakach!
Trzymajcie się ciepło, zdrowo i nie dajcie się zwariować w ten świąteczny czas – odpoczywajcie i korzystajcie (aktywnie) z wolnych chwil!

Wyprawy RoweLove


«