Zapisy na Wyprawy RoweLove będą jeszcze przyjemniejsze i sprawniejsze!

Green Velo Kielce

Drogie Podróżniczki, Drodzy Podróżnicy,

Wprawdzie czas pandemii jeszcze nie przeminął, ale oswoiliśmy chyba już strach i uczymy się żyć w nowej rzeczywistości. Szczęśliwie człowiek (turysta) szybko się uczy i przystosowuje do nowych warunków, by szukać ujścia dla niespożytej energii i chęci podróżowania. To widać gołym okiem – jesteśmy aktywni: na ścieżkach rowerowych zdecydowanie przybyło cyklistów, turystów, sportowców, a w sklepach znacząco ubyło sprzętu. Nie wspominając już o obleganych serwisach rowerowych – czasem trzeba czekać 2 tygodnie na przegląd. Oczywiście jest to też z pewnością efekt długo dość zamkniętych granic – Polska stała się jedynym miejscem, które musiało odpowiedzieć na potrzeby ruchowe i turystyczne jej mieszkańców.

My tymczasem cieszymy się, że przybywa wielbicieli kolarstwa i turystyki krajowej. W końcu to nasze podwórko, tu jako rodzime biuro podróży czujemy się najlepiej. Turystyka zagraniczna faktycznie ucierpiała, nam natomiast chętnych na wyprawy przybywa z każdym dniem. Czujemy to w ilości pracy, która skumulowała się w okolicach długiego weekendu w Boże Ciało. Dlatego postanowiliśmy również dostosować się do nowych warunków i unowocześnić naszą stronę. Przede wszystkim po to, aby sprawnie obsługiwać Wasze rezerwacje bez konieczności żmudnego wysyłania każdego maila z osobna np. w nocy o północy. Obsługa rezerwacji oraz umów stanie się szybsza i sprawniejsza. Dla Was to przede wszystkim szybka rezerwacja – otrzymacie smsa i maila z potwierdzeniem rezerwacji, umową programem i niezbędnymi informacjami przedwyjazdowymi oraz linkiem do płatności za pomocą portalu szybkich płatności Pay U. Również mailem i krótką wiadomością tekstową otrzymacie potwierdzenie otrzymania przez nas wpłat. W natłoku codziennych spraw również mail i sms przypomni Wam o dopłacie za nadchodzący wyjazd. Warto wspomnieć jeszcze, że w przypadku dużego zainteresowania wyjazdem w szczegółach wyjazdu będzie wkrótce pojawiać się informacja „Ostatnie wolne miejsca!”.

Rezerwacja nowa

Pretekstem do zmian jest również fakt, że w tym roku Wyprawy RoweLove obchodzą 5 urodziny, a na Facebooku niedawno polubiło nas już ponad 2000 Fanów! To dla nas jasny znak, że nasze wyprawy Wam się podobają, a pomysł organizacji wyjazdów rowerowych był trafiony (firma przetrwała COVID-a również dzięki Wam!) – bardzo nas to cieszy!

Teraz więc możecie sprawniej już zapisać się na nasze wyprawy! Miejsc szybko ubywa, więc poniżej odświeżamy listę wypraw wraz z programem wrześniowym:

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, a za pomocą nowego systemu rezerwacji z przyjemnością będziecie zapisywać się na kolejne wyprawy!

 

Do zobaczenia na szlaku!

 


«