Podaruj oryginalny prezent pod choinkę – niezapomnianą wyprawę

Voucher na wyprawy

Witajcie,

Święta zbliżają się wielkimi krokami, czas pomyśleć o prezentach dla Najbliższych i Znajomych. Jeśli szukacie oryginalnego pomysłu dla lubiących podróżować i aktywnie spędzać czas lub chcielibyście zachęcić kogoś do wspólnych wojaży, proponujemy Wam prezent w postaci vouchera na udział w wyprawie rowerowej. Obdarowany/Obdarowana otrzyma nasze zaproszenie na wyprawę – wystarczy, że je wydrukujecie, zapakujecie i włożycie pod choinkę.

Vouchery można zakupić na 2 sposoby:

  1. Na konkretną wyprawę z naszej stałej oferty – wypełnijcie formularz przy wybranej wyprawie podając swoje dane, a w uwagach wpiszcie Prezent dla… (podając imię i nazwisko przyszłego Uczestnika wyprawy i jego datę urodzenia).
  2. Na dowolną wyprawę – wypełnijcie krótki formularz na stronie kontakt, podając na przykład rodzaj wyprawy: wyprawa jednodniowa, weekendowa, tygodniowa lub wartość jaką chcielibyście przeznaczyć na prezent.

My zaś wyślemy Wam szczegóły dotyczące formalności. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy Wam prezent – zaproszenie na wyprawę. Regulamin realizacji voucherów znajdziecie pod tym linkiem.

Mamy nadzieję, że taki sposób na prezent będzie wygodny dla Was, a przyszły Podróżnik będzie miał radość z wycieczki w nowym sezonie.

Jakie wyprawy przygotowaliśmy dla Was na nowy sezon?

Obok wypraw, które już na stałe wpisały się w nasz program jako bestsellery (W stronę słońca – na Roztocze, Liwiec – powitaj dzień wśród mazowieckich łąkTajemnice rzeki Pilicy i uroki Zalewu Sulejowskiego, Do Kurpiów przez Puszczę Zieloną), przygotowaliśmy dla Was jak co roku nowe propozycje. Znów rozszerzamy naszą działalność geograficznie i tematycznie:).

Roztocze

 

Od dawna już myśleliśmy o przygotowaniu wyprawy Szlakiem Zamków Krzyżackich. Po wstępnym rozpoznaniu tematu okazało się, że jednym wyjazdem raczej nie ogarniemy terenów, na których panowali przez niemal trzy wieki. Dlatego wpadliśmy na pomysł, aby przygotować cykl wypraw poświęconych zabytkom Zakonu Krzyżackiego, co pozwoli rozłożyć nieco siły na zamiary, Wasze i nasze. Dzięki temu kawałek po kawałeczku będzie można przemierzyć tereny dawnego państwa walecznych rycerzy. Na sezon 2020 udało nam się przygotować 2 wyprawy w tym cyklu:Ostróda

  • Śladami Krzyżaków – poznaj Pojezierze Brodnickie i Iławskie – to wyprawa weekendowa po Mazurach Zachodnich, które śmiało mogą konkurować z Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, jeśli chodzi o liczbę atrakcji i piękno przyrody. Tu jednak jest zdecydowanie mniej turystów, co sprzyja wypoczynkowi z dala od gwaru i tłumów.

 

  • Śladami Krzyżaków i mennoitów: Kanał Elbląski i Żuławy Wiślane – to propozycja na długie weekendy (majówkę i w Boże Ciało). Kierunek, który przyciągnął nas nie tylko spuścizną po zakonie (obowiązkowo zobaczycie Malbork), ale również takimi atrakcjami jak szlak wzdłuż Kanału Elbląskiego, gdzie można podziwiać statki sunące po…trawie. Ciekawym i mało znanym regionem są także Żuławy Wiślane – przypominająca siecią kanałów Holandię,

lecz na tym z pewnością nie poprzestaniemy! Pewnie w kolejnym roku rozszerzymy nasz kanon wypraw szlakiem zamków krzyżackich.

SandomierzJednocześnie, aby urozmaicić jeszcze bardziej naszą ofertę postanowiliśmy wyruszyć na południe od stolicy, by wspiąć się nieco na wyżyny. Od wielu osób słyszeliśmy same dobre słowa na temat okolic Sandomierza – zgłębiliśmy temat… i wyprawa gotowa! Faktycznie warto się tam pofatygować. Zauroczy Was miasteczko pełne wielowiekowych zabytków i przepięknie położone na brzegu Wisły, oczarują widoki winnic i sadów na łagodnych żyznych wzgórzach, a na koniec rozleniwi wieczór na łodzi sunącej po Wiśle. Weekendowa wyprawa Szczypta Toskanii na Ziemi Sandomierskiej to także okazja by podziwiać potężny Zamek Krzyżtopór oraz delikatną porcelanę z Ćmielowa.

Jeśli marzycie o wyprawach dłuższych niż weekendowe, w postaci tygodniowego urlopu, zapraszamy serdecznie wyprawy tygodniowe. Do propozycji podróży zeszłorocznych po magicznym Podlasiu i bajkowych Kaszubach, włączamy kolejną nowość – szlak Architektury drewnianej u podnóża gór – wyprawa szlakiem Velo Dunajec. To prawie 400 km niezapomnianych widoków na szczyty Tatr, Gorców, Pienin i Beskidów w towarzystwie góralskiej i łemkowskiej architektury, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, nurtu malowniczych rzek Dunajec i Poprad i przytulnych uzdrowisk takich jak Szczawnica, czy Krynica Zdrój. Spragnieni sporej dawki ruchu i jeszcze większej dawki fantastycznych widoków na góry nie będą zawiedzeni!

Na tym jeszcze nie koniec naszych propozycji. Jeszcze przed świętami pojawią się kolejne kierunki wypraw jednodniowych również po województwie świętokrzyskim, a także łódzkim i po Mazowszu. Z pewnością Wam o tym napiszemy. Bądźcie czujni! Zajrzyjcie także w Kalendarz – tam znajdziecie już wyprawy na przyszły sezon (choć chwilowo nazwa jeszcze na to nie wskazuje), w porządku chronologicznym ułożyliśmy wszystkie już zaplanowane wyprawy. Wystarczy, że w polu „Wydarzenia w…” w lewym górnym rogu wybierzecie odpowiedni miesiąc począwszy od kwietnia 2020.

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie i bliskich. Zaplanujcie z nami nowy sezon – z nami komfort i przygoda!

Do zobaczenia na szlaku! 


«