Uwaga – zmiany organizacyjne

Witaj,

chcielibyśmy Cię poinformować o kilku być może (nie)istotnych z Twojego punktu widzenia zmianach, które u nas zaszły w ostatnim czasie:

  • Organizatorem imprez turystycznych pod marką WYPRAWY ROWELOVE od dnia 2.12.2019 jest nasza nowa firma pod nazwą Travel Company Maciej Jędrzejek. Biuro Podróży Wyprawy RoweLove zawiesiło swoją działalność.
  • Jako nowa firma mamy również wszelkie uprawnienia niezbędne do organizacji imprez turystycznych – posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki pod nr 2287, nadawany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.
  • Mamy również aktualną gwarancję ubezpieczeniową o numerze M 517072, na sumę gwarancyjną 32.262,00 zł (data ważności gwarancji: 01.12.2020), zgodnie z Ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 roku.
  • WYPRAWY ROWELOVE stały się marką naszej nowej firmy. Do nazwy tej przywiązaliśmy się niezwykle i nie planujemy jej zmieniać:) Mamy nadzieję, że dobra wieść o niej będzie szła w świat wraz z naszymi kolejnymi wyprawami.
  • Administratorem danych osobowych przesłanych do nas po dniu 2.12.2019 jest Travel Company Maciej Jędrzejek, ul. Ogólna 7/13, 01-702 Warszawa. O sposobie ochrony Twoich danych osobowych stosowanych w naszym biurze dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.
  • Jeśli nie wyrażasz zgody na dalsze przetwarzanie w celach marketingowych Waszych danych osobowych, które otrzymaliśmy od Ciebie przed dniem 2.12.2019 r., uprzejmie prosimy o wysłanie do nas wiadomości na adres: biuro@wyprawyrowelove.pl o treści USUŃ MNIE Z LISTY. Natychmiast to uczynimy po otrzymaniu takiej prośby.

Mamy jednak nadzieję, że zostaniesz z nami na kolejny sezon. Już wkrótce przedstawimy Ci nowe propozycje wypraw.

Do zobaczenia na szlaku już niebawem!


«