Zakończenie sezonu rowerowego 2019

Witajcie,

pogoda za oknem już w kratkę, choć szczęśliwie nam we wrześniu dopisywała. Co wycieczka to słonko:) Koniec sezonu rowerowego w naszym biurze dobiega końca. Nie ma co ukrywać – coraz mniej osób chętnie wsiada na rower przy niższych temperaturach i niepewnej pogodzie, coraz trudniej zebrać już chętnych. Choć my wierzymy, że złota polska jesień jeszcze nas zachwyci i z odrobiną szczęścia ostatnie nasze kierunki jeszcze zrealizujemy w promieniach słońca.

Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na 3 wycieczki, które są jeszcze przed nami i mamy jeszcze kilka wolnych miejsc:

5-6.10 Dolina Baryczy – malownicze tereny Stawów Milickich z pewnością Was zachwycą. Zlatujące się na żer ptaki, będzie można obserwować jak na dłoni, liściaste lasy i okolice zachwycą Was barwami, a przede wszystkim będzie okazja do spróbowania wyśmienitego karpia milickiego – dumy regionu. Odwiedzicie też zabytki Żmigrodu i Milicza, stawy pokazowe i małe muzeum rybactwa, a na koniec wypoczniecie komfortowo w Starym Młynie. Trasa jest łatwa o łącznym dystansie ok. 100 km – sama przyjemność! Pozostały 3 wolne miejsca! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2.10.

Stawy Milickie

19-20.10 Siła i energia – Puszcza Kozienicka na rowerze – nic tak nie koi zmysłów jak barwy jesieni w lesie, proste jak od linijki szutrowe i asfaltowe szlaki rowerowe oraz malownicze rezerwaty przyrody. Energii dodadzą Wam militarne zabytki regionu i widok na imponującą elektrownię Kozienice. Zapraszamy Was serdecznie na weekendową wycieczkę po południowym Mazowszu – 3 wolne miejsca czekają na głodnych przygód rowerzystów.

Sezon zamkniemy 26.10 nad Zalewem Sulejowskim – na trasie czeka Was moc atrakcji: klasztor Cystersów w Sulejowie, Groty Nagórzyckie – podziemna trasa turystyczna w dawnej kopalni piasku kwarcowego, niebanalny skansen rzeki Pilicy oraz zjawiskowy Rezerwat Niebieskie Źródła. Na szlaku będzie nam towarzyszyć widok na Zalew Sulejowski i malowniczą rzekę Pilicę.

 

 

 

 

 

 

Ehhh…, czy Wam również tak szybko zleciał ten sezon? My ani się obejrzeliśmy, a już czas pomyśleć o planach na kolejne wycieczki. Pora usiąść do map i zacząć  wirtualną podróż, którą przeniesiemy już za kilka miesięcy w rzeczywistość. Ale najpierw czeka nas zasłużony urlop. Dlatego uprzejmie Was informujemy, że w dniach 3-12.10. będziemy mniej uchwytni pod telefonem, ale z radarów nie znikamy! Zgłoszenia na wycieczki przyjmujemy i codziennie będziemy sprawdzać skrzynkę mailową. Zachęcamy więc do kontaktu mailowego z nami.

Do zobaczenia na szlaku!


«