Zaplanuj weekendy 2018 na rowerze!

Witajcie,

prawdopodobnie wielu z Was jeszcze nie zakończyło sezonu 2017 na rowerach i nadal dzielnie kręcicie kilometry naprzekór pogodzie. To wspaniale, że jesteście aktywni coraz dłużej. A jeśli nie, to pewnie wspominacie letnie dni i tęsknicie za kolejnymi wycieczkami w ciepłych promieniach słońca. Myśleliście już o planach na przyszły rok? Dokąd chcielibyście się wybrać? Czas jesiennej słoty to przyjemna okazja, by przy smacznej herbacie oglądać fotografie z minionego sezonu i podróżować palcem po mapie snując plany na kolejne wyprawy. Dlatego pędzimy Wam już z pomocą!

Choć bardzo ciągnie nas jeszcze na szlaki, jesienna aura nastraja nas również do przygotowania do wiosenno-letnich wycieczek. Mamy już pierwsze efekty – znamy terminy wypraw, które cieszyły się minionego lata największym zainteresowaniem! Było to Roztocze, Szlak nadbużańskich dworów i pałaców oraz wycieczki jednodniowe nad Liwiec i Kurpie! Poznajcie nasze gotowe wycieczki w 2018 r.:

Uwaga! To jeszcze nie koniec. W najbliższym czasie poznacie również nasze nowe kierunki. Bądźcie czujni i śledźcie w przerwach między jesiennymi wypadami  rowerowymi naszą stronę, również na Facebooku

Do zobacznia na szlaku!

 


«