Zamknięcie sezonu rowerowego 2017

Pensjonat Zaborek Janów Podlaski

Witajcie,

Nadeszła jesień, a z nią kończymy nasz sezon tegorocznych wypraw. Pogoda w Polsce, niestety kapryśna i trudna do przewidzenia, nie pozwala zaplanować i zrealizować kolejnych wyjazdów. Jednak z pewnością będą jeszcze weekendy złotej polskiej jesieni, w które zachęcamy gorąco do indywidualnej aktywności na rowerach.

Dla nas ta pora roku to także czas na podsumowanie sezonu i snucie planów oraz przygotowania na następny rok.

Minął właśnie drugi sezon naszej działalności i z radością możemy powiedzieć, że był niezwykle udany. Nasze wyprawy cieszą się Waszym zainteresowaniem. Udało nam się zorganizować wiele pięknych wycieczek jedno- i kilkudniowych oraz kilka imprez integracyjnych dla firm. Mamy nadzieję, że każda będzie mile wspominana przez Uczestników i w następnym sezonie równie ochoczo będziecie z nami podróżować. Zwłaszcza, że jak do tej pory wbrew większości prognoz, pogoda nam dopisuje na prawie wszystkich wyprawach – tam gdzie są Wyprawy RoweLove zwykle świeci słońce lub przynajmniej nie pada. Być może to zasługa optymistycznie nastawionych Uczestników naszych wyjazdów. Mamy nadzieję, że trend ten się utrzyma również w kolejnych latach.

Dostaliśmy od Was również wiele ciepłych i budujących słów uznania oraz rekomendacji. To dla nas największa nagroda i motywacja do dalszych działań! Otrzymaliśmy także ponad 1000 polubień na Facebooku. Oznacza, to że mamy już całkiem pokaźną grupę Fanów, którym przypadł do gustu nasz pomysł na odkrywanie cudów Polski z perspektywy jednośladu. Dziękujemy za Waszą aktywność i zachęcamy do dzielenia się ze znajomymi wrażeniami z naszych wypraw! 

Choć nasze wyprawy w tym roku dobiegły końca, nie oznacza to że zapadniemy w zimowy sen. Czeka nas teraz praca nad nowy programem, który już wkrótce pojawi się na naszych stronach. Planujemy również pisać dla Was różne teksty o tematyce rowerowej – mamy nadzieję, że lektura będzie przyjemnie wypełniała Wasze długie jesienno-zimowe wieczory. Zapraszamy więc do stałego śledzenia nas na Facebooku i stronie internetowej.

Na zakończenie prezentujemy Wam galerię z ostatniej wyprawy Szlakiem nadbużańskich dworów i pałaców. Pomimo bardzo złych prognoz znowu pogoda nam dopisała, na trasie nie spadła ani kropla deszczu, a Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, że zdecydowali się na wyprawę:

"Polecam. Bardzo dobrze zaplanowane trasy rowerowe. To co wydaje się niemożliwe staje się możliwe. Rowerem dojechaliśmy w nieuczęszczane i niezapomniane miejsca Bugu, dzika przyroda, Natura 2000 pozostaje w pamięci na zawsze. Dopełnieniem wycieczki są nadbużański dwory i pałace oraz stadnina koni arabskich.
Panująca rodzinna atmosfera powoduje, że miło spędzamy czas."  – 
Zofia, uczestniczka naszej wyprawy.

Stara plebania Pensjonat Zaborek

Podlaski przełom Bugu

Nadbużański Park Krajobrazowy

Rozlewiska nad Bugiem

Góra Zamkowa Drohiczyn widok na Bug

Stadnina Koni Arabskich Janów Podlaski

Na rowerach wzdłuż Bugu przez łąki

Ognisko na wyprawie rowerowej

Przeprawa nad Bugiem

Podlaski Przełom Bugu

Pensjonat Zaborek Janów Podlaski

Nadbużański Park Krajobrazowy

Na szlaku wzdłuż Bugu

Góra Zamkowa Drohiczyn

Nadbużańskie łąki

Kania w nadbużańskich łąkach

Brama pałacowa nad Bugiem

Przeprawa promowa na Bugu w Drohiczynie

Przeprawa promowa na Bugu w Drohiczynie

Przerwa na lunch nad Bugiem


«