Aktywna jesień – rowerowy wrzesień

Wycieczka rowerowa

Witajcie,

Złota polska jesień już się zbliża. Wakacje prawie już za nami, ale wrzesień to wspaniały czas na weekendowe wypady rowerowe za miasto. Już upał nie dokucza, na szlakach robi się luźniej, a barwne kolory jesieni potęgują niezapomniane wrażenia z wyprawy.

Zapraszamy więc serdecznie na wrześniowe Wyprawy RoweLove:

10.09 Liwiec – powitaj dzień wśród mazowieckich łąk!Wycieczka rowerowa

To pomysł na jednodniową wycieczkę wśród sielskich krajobrazów wschodniego Mazowsza. Ruszymy wzdłuż leniwej, acz uroczej rzeki Liwiec, widoki z punktu widokowego na Sowiej Górze są niezapomniane! Odwiedzimy Pałac Łochów, gdzie bywał C. K. Norwid oraz Zamek Liw, broniący w XVI w. granic Mazowsza. Wycieczkę zakończymy przy obiedzie w uroczym dworze, poświęconym pamięci Władysława Reymonta – Reymontówce.

16.09 Rowerem przez Puszczę Kampinoską

Jednodniowa wycieczka rowerową do Puszczy Kampinoskiej na spotkanie z jej przyrodą i historią. Nasz szlak prowadzi do miejsc związanych z dziedzictwem kulturowym i historycznym tego obszaru Mazowsza. Na pierwszym planie jest tu jednak niezwykle urozmaicona przyroda Puszczy: wydmy i bagna. Wycieczkę na zakończenie uczcimy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek w miejscu przyjaznym rowerzystom.

22-24.09 Rowerem nad BugiemSzlakiem nadbużańskich dworów i pałaców

Wyrusz na 3-dniową wyprawę wzdłuż dzikiej rzeki Bug, zanurz się w piękny krajobraz łąk i lasów Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, odwiedź dwory i pałace napotkane na szlaku. W programie między innymi: zwiedzanie Pałaców w Sterdyni, Korczewie i Cieleśnicy a także zabytków Drohiczyna, przeprawa promowa przez Bug, zwiedzanie z przewodnikiem słynnej stadniny w Janowie Podlaskim i wiele innych niezapomnianych wrażeń.

30.09-1.10 Skarby Podlasia – skrzyżowanie kultur, bogactwo natury na weekend

Odkryj skarby Podlasia w weekend. Wyjedź na spotkanie z żubrami, podziwiaj malownicze rozlewiska Narwi oraz barwną architekturę regionu. W programie także szczypta kultury w Tykocinie – mieście skrzyżowania bogatej historii polskiej i żydowskiej. Będzie również wspaniała okazja, by skosztować dań kuchni żydowskiej podczas obiadu na zakończenie wyprawy.

 

Ponadto zachęcamy serdecznie do zwiedzania Warszawy i okolic z naszym pilotem – to wspaniały czas na odprężenie po pracy z rodziną lub przyjaciółmi i poznania miejsc w stolicy, które zwykle mijamy w codziennym pośpiechu.

Warszawa na rowerze

Oferujemy również organizację eventów firmowych na dwóch kółkach – wycieczki rowerowe, to doskonała możliwość motywacji i integracji oraz wspaniałej, zdrowej zabawy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu – uszyjemy wycieczkę na miarę Waszych potrzeb!

Do zobaczenia na szlaku!


«