Nowy Rok – nowe możliwości!

Kocham rower

Witaj w Nowym Roku,

Na początek życzę Ci samych sukcesów, aby nadchodzący czas obfitował w ciekawe wyzwania i pozytywne rezultaty Twojej codziennej pracy! Aby Twoje działania niosły satysfakcję Tobie i Twoim współpracownikom oraz Twoim najbliższym.

Czy masz już plany na Nowy Rok, czy dopiero je układasz? Niezależnie od tego, czy szykuje się intensywna praca, czy myślisz już o urlopie, zachęcam Cię serdecznie do aktywności fizycznej, a dokładniej do wycieczek rowerowych.

Dlaczego rower?

Ponieważ jazda na rowerze uwalnia pozytywną energię, poprzez wydzielanie się podczas ruchu ogromnej dawki endorfin. Podróż na rowerze to także zmiana perspektywy patrzenia na świat. Nawet jednodniowa wycieczka za miasto otwiera człowieka i bardziej uwrażliwia ludzi na otaczający ich świat. To nie tylko solidna dawka ruchu, ale również podróż w głąb siebie. Refleksje same suną do głowy, jak rowery na szlaku. Nawet jeśli nie odkryjesz Ameryki, to odświeżona głowa znajduje sama kolejne rozwiązania. Nie trzeba być wyczynowcem, by wyruszyć na wycieczkę, wystarczy przeciętna kondycja. Ani się obejrzysz, a w fajnym towarzystwie i na ciekawej trasie dojedziesz zaskoczony/zaskoczona, że to już koniec wycieczki.

Powiesz pewnie: nie mam czasu, nie mam z kim, nie mam jak. A ja Ci mówię: mam na to rozwiązanie gotowe. To Wyprawy RoweLove!

Z pasją i zaangażowaniem opracowuję i prowadzę wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Polski. Wybierasz pasujący Ci termin i kierunek wycieczki z mojej oferty, a ja zajmuję się resztą. Nie martwisz się o transport, komfortowy nocleg w niebanalnych pensjonatach, regionalne wyżywienie, trasę, zwiedzanie i odpoczynek, a nawet o rower, który Ci wypożyczymy, jeśli potrzebujesz. Wszystko otrzymujesz gotowe w jednej usłudze. A jeśli masz swój pomysł na wyprawę i chcesz zabrać swoich znajomych, uszyję dla Was wyprawę na miarę Waszych potrzeb.

 

Takie wyprawy i wycieczki przygotuję także dla Twojej firmy!

Jest bowiem jeszcze jedna ważna korzyść płynąca z jazdy na rowerze w grupie. Jeśli założymy, że rower otwiera nas na otoczenie i wyzwala empatię, to ta grupa jako całość również zyskuje nową wartość – wzmocnienie wewnętrznych relacji oraz wzajemne zrozumienie. Nic tak nie buduje efektywnych zespołów jak wspólne pozytywne przeżycia i wzajemna motywacja do osiągania celów. Dlatego z całą mocą zachęcamy i rekomendujemy firmom i instytucjom wycieczki rowerowe, jako niebanalną a jednocześnie niezwykle prostą formę organizacji imprezy integracyjnej. Możemy dostarczyć Wam szereg korzyści indywidualnych i grupowych, z których najważniejsze to:

  • ruch,
  • oderwanie od rutyny i otwarcie umysłów,
  • kontakt z przyrodą i kulturą oraz poznawanie nowych regionów lub odkrywanie na nowo swoich okolic,
  • silne, zmotywowane zespoły,
  • wzmocnione relacje i komunikacja w grupie,
  • satysfakcja pracowników

Dokąd jechać?

Możesz wybrać jeden z naszych kierunków lub zaproponować wymarzone miejsce w Polsce, które chciałbyś odwiedzić – przygotujemy ten kierunek na zamówienie dla Twojej grupy!

Z dumą możemy pochwalić się, że rozszerzamy naszą działalność geograficznie. Ofertę rozszerzyliśmy w tym roku o zachodnią część Polski:

A może wygód wcale nie wymagasz i wolisz wyruszyć na trasę z sakwami, pod namiot w opcji budżetowej? Aktualnie przygotowujemy takie trasy po Borach Tucholskich, Mazurach i Wybrzeżu. Będą to wycieczki 6-dniowe z pilotem. Już wkrótce oferta będzie dostępna na naszej stronie!

Oczywiście od tego dokąd wyruszysz, zależy ile możesz przeznaczyć czasu na swoją podróż. Jeśli jesteś zapracowany, mamy wycieczki weekendowe i jednodniowe – tu wybór jest naprawdę duży: wyjazdy weekendowe to wspomniane wyżej nowości, a także te wycieczki, które cieszyły się dużym powodzeniem w zeszłym sezonie: Szlak nadbużańskich dworów i pałaców, W stronę słońca – na Roztocze (weekend majowy i Boże Ciało), a także niezapomniana wycieczka po Skarby Podlasia. Na wycieczki jednodniowe zapraszamy po Mazowszu – na Kurpie, nad Liwiec, po Puszczy Kampinoskiej. Tak aby zażyć nieco ruchu, lecz nie poświęcać całego weekendu na wyjazd.

Wycieczki dla firm szyjemy na miarę! Kierunek, czas i zakres – to wszystko określane jest na etapie zamówienia przez Instytucję z oferty bieżącej lub proponowanej przez Zamawiającego. My zadbamy o to, by program wycieczki był atrakcyjny, angażujący Uczestników we wspólną zabawę, a warunki komfortowe. Dopasujemy miejsce, atrakcje i czas do potrzeb Twojej firmy.

Zatem, jeśli wciąż nie masz pomysłu na udany urlop zajrzyj do naszego kalendarza wypraw i wybierz swój wymarzony kierunek. Aby zamówić event firmowy lub wycieczkę dla swojej grupy napisz lub zadzwoń do mnie i zamów wyprawę rowerową na 2018 rok!

Z nami komfort i przygoda!

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Jędrzejek,
Wyprawy RoweLove


«