Dziel się pasją z Najbliższymi!

dziel pasję

Witajcie,

nadchodzi miły czas, gdy możemy okazać sympatię osobom, które są dla nas ważne i obdarować je wyjątkowym prezentem. Nic tak nie cieszy jak dzielenie się pasją z Najbliższymi. Nie musi to być Wasz chłopak/dziewczyna. Jeśli zależy Ci na spędzeniu czasu z przyjaciółką, przycielem, mamą lub tatą chętnie Cię wesprzemy. Z okazji Walentynek mamy dla Was ofertę specjalną: zabierz bliską sobie osobę na wyprawę rowerową i wspólnie przeżyjcie niezapomniane i wyjątkowe chwile.

Nasza promocja: do 14.02 zgłoś na wyprawę siebie i wybraną osobę dziel pasję(wpisując jej imię i nazwisko oraz hasło "walentynki" w jednym formularzu zgłoszenia w polu uwagi). Wspólnie otrzymacie rabat:

-60 zł na parę przy zapisie na wszystkie wyprawy weekendowe do końca czerwca 2018

-100 zł na parę na wyprawę tygodniową Rowerem dookoła Karkonoszy (30.06 – 6.07.2018)

Jednocześnie przypominamy, że już za 2 miesiące otwieramy nowy sezon. Jeśli jeszcze ne zaplanowaliście urlopu, mamy dla Was nowe propozycje na letnie podróże. Przygotowaliśmy bowiem wyprawy rowerowe z sakwami, pod namiot. Jeśli nie wymagacie wygód, a kontakt z naturą jest dla Was najważniejszy, to 6-dniowa podróż na jednośladzie i odpoczynek na biwaku nad jeziorem lub rzeką będzie dla Was "strzałem w dziesiątkę"!

Dokąd? Zapraszamy Was:

– do Borów Tucholskich (23-28.07, 27.08-1.09) w podróż wśród sosnowych lasów, gdzie czeka Was odpoczynek od zgiełku miasta i nieskazitelnie czyste jeziora.

– na Mazury (9-14.07, 20-25.08) gdzie odwiedzimy bardziej i mniej znane zakątki Krainy Wielkich Jezior

na wybrzeże – wyprawa w przygotowaniu (pojawi się lada chwila), terminy: 18-23.06, 3-8.09. Już dziś możemy zdradzić, że trasa wiedzie z Koszalina na Hel, między innymi międzynarodowym szlakiem rowerowym R10. Teren płaski i łatwy, poradzą sobie na nim początkujące osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w podróży z sakwami. Jeśli chcecie poczuć smak niezapomnianej przygody to wybrzeże zaoferuje Wam z pewnością piękne zachody słońca na nadmorskich plażach, panoramy na okolice i morze z latarni morskich, liczne rezerwaty przyrody oraz imponujące wydmy w Słowińskim Parku Narodowym i wiele innych atrakcji.

Mamy nadzieję, że nasze wyprawy będą dla Was okazją do wspólnego spędzania czasu z osobami, które są dla Was ważne. Dzielcie się najpiękniejszymi chwilami z Waszymi bliskimi.

Do zobaczenia na szlaku!

 


«