Majówka na rowerze

Witajcie,

jeśli nie macie jeszcze planów na majówkę, mamy dla Was propozycje wycieczek jednodniowych po Mazowszu. Nasze wycieczki adresujemy zarówno dla dużych jak i małych podróżników:

  • 29.04.2017 (sobota) Przygotowaliśmy wycieczkę po Puszczy Kampinoskiej. Na naszej trasie zaplanowaliśmy zwiedzanie skansenu – muzeum architektury drewnianej Kampinoskiego Parku Narodowego, średniowieczne zamczysko, miejsce pamięci poległych w czasie Powstania Listopadowego, obronny kościół w Brochowie, a wreszcie na zakończenie wycieczki – ognisko z pieczeniem kiełbasek z widokiem na Wisłę. Tu znajdziecie szczegóły oferty.
     
  • 30.04.2017 (niedziela) To propozycja rodzinnej wycieczki również do Puszczy Kampinoskiej. Trasa  w całości dostosowana jest do najmłodszych: krótki dystans, wyłącznie szlak turystyczny bez ruchu samochodowego po lesie. W programie uwzględniliśmy zwiedzanie skansenu, który z pewnością zaciekawi  nie tylko Was ale także Wasze dzieci, ścieżkę dydaktyczna „Skrajem Puszczy” z wieżą widokową oraz park rozrywki, a w nim: park linowy, krainę dmuchanych zamków, mini-golf, plac zabaw oraz strefę animacji. Atrakcje znajdzie tu dla siebie każdy! Na zakończenie wycieczki przewidzieliśmy również obiad dla wszystkich Uczestników. Tu znajdziecie szczegóły oferty.
     
  • 1.05.2017 (poniedziałek) Powitaj maj wśród mazowieckich łąk! Zapraszamy nad Liwiec, malowniczą rzekę wijącą się wśród mazowieckich łąk. Łatwy dostęp do jej brzegów kusi odpoczynkiem i kąpielą (w jej nurcie lub w słońcu). Na szlaku zaplanowaliśmy: Pałac w Łochowie – to pięknie odrestaurowany obiekt w XIX w., punkt widokowy Sowia Góra, Zamek Zbrojownię LiwReymontówka – drugi dwór z XIX w. na naszej trasie, zakupiony przez wdowę po Władysławie Reymoncie – Aurelię. To ciche, magiczne miejsce zachęca do relaksu po aktywnie spędzonym dniu i zaprasza Was na wspólny obiad. Poznaj szczegóły wycieczki.

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie, by aktywnie powitać maj! W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy serdecznie do kontaktu!

Do zobaczenia na szlaku!


«