Majowe weekendy rowerowe

Witajcie,

większość z Was już zapewne rozpoczęła swój sezon rowerowy. Choć pogoda kwietniowa jest jeszcze kapryśna, było na szczęście kilka słonecznych dni na wiosenną rozgrzewkę. Za nami również już pierwsza wycieczka Do Kurpiów przez Puszczę ZielonąMimo pochmurnego dnia, na Kurpiach było kolorowo – Uczestnicy podziwiali tradycyjne stroje, lokalne rękodzieło, w tym piękne wielometrowe Palmy Wielkanocne oraz kosztowali regionalnych przysmaków.

Przed nami maj! Chcielibyśmy przypomnieć Wam o naszych propozycjach na nadchodzące weekendy. Mamy nadzieję, że pogoda nam będzie sprzyjać i zachęcać do rowerowych podróży po wspaniałych regionach, do miejsc wyjątkowych. Oto nasz majowy plan wycieczek:

 • 1.05.2017 (majówka) Liwiec – powitaj maj mazowieckich łąk!jednodniowa wycieczka wzdłuż malowniczo wijącej się rzeki, historycznej granicy Mazowsza i Podlasia. Na naszej trasie zobaczycie: Pałac Łochów, Zamek Liw i Reymontówkę oraz fantastyczną panoramę na rzekę z puntu widokowego – Sowia Góra.
 • 13.05.2017 Rodzinna wycieczka rowerowa do Nieborowato propozycja spędzenia aktywnie czasu z najbliższymi w otoczeniu dzikiej przyrody Bolimowskiego Parku Krajobrazowego oraz wspaniałej historycznej architektury Pałacu Radziwiłłów w BugNieborowie
 • 20-12.05.2017 Skarby Podlasia – skrzyżowanie kultur, bogactwo natury wybraliśmy dla Was atrakcje, które naszym zdaniem charakteryzują ten magiczny region: urzekające rozlewiska Narwi, dostojne żubry, tradycyjna, barwna architektura wiejska i sakralna. Będzie także okazja do sprawdzenia szlaku Green Velo. Na odprężenie zaś w programie proponujemy Wam kąpiel w balii na świeżym powietrzu i regionalne potrawy podlaskie oraz kuchni żydowskiej.
 • 26-28.05.2017 Szlakiem nadbużańskich dworów i pałaców to propozycja dla miłośników dzikiej przyrody i pięknej architektury dworskiej. Korzystając między innymi ze szlaku Green Velo ruszymy wzdłuż niepokornej rzeki Bug przez urokliwe miasteczko Drohiczyn do Janowa Podlaskiego. Odwiedzicie z nami słynną stadninę koni arabskich oraz poznacie historię nadbużańskich ziem.

 

Warto wspomnieć, że nasze wycieczki organizowane są kompleksowo – po prostu wsiadaZupasz z nami na rower i o nic nie musisz się troszczyć! Zapewniamy bowiem:

 • przygotowanie trasy wraz z atrakcyjnym programem,
 • opiekę pilota podczas wycieczki,
 • regionalne wyżywienie,
 • komfortowe noclegi,
 • ubezpieczenie NNW i OC,
 • transport Uczestników i rowerów z/do Warszawy,
 • wsparcie samochodu asekuracyjnego na trasie.

 

A jeśli potrzebujecie czegoś ekstra – staramy się w miarę możliwości spełnić Wasze życzenia! Mamy ogromną satysfakcję, gdy możemy sprawić że będziecie wypoczywasz tak jak lubicie: aktywnie i komfortowo. 

Do zobaczenia na szlaku!


«