Czas zaplanować letni urlop – propozycje wypraw tygodniowych

Bałtyk wyprawy rowerowe

Witajcie w Nowym Roku!

Mamy nadzieję, że weszliście w nową dekadę z przytupem i w dobrych humorach, niezbyt przejedzeni po świętach i z rowerowymi postanowieniami. Nastał czas planowania urlopów w firmach lub pewnie zaczynacie pomału o nich myśleć. Wiecie już jaki region Polski chcielibyście przemierzyć na rowerze w tym roku? Jeśli wciąż szukacie inspiracji, przypominamy nasze letnie kierunki (od gór po morze!) i terminy wypraw tygodniowych w sezonie 2020:

31.05 – 7.06.2020 Wyprawa z widokiem na morze – Świnoujście – Hel – to wyjątkowa okazja wyprawy na zamówienie realizowana dla naszych stałych Klientów. Wyjazd jest już potwierdzony. Uczestnicy wezmą udział w niezapomnianej podróży międzynarodowym szlakiem rowerowym R-10 wzdłuż Bałtyku od Świnoujścia po Półwysep Helski. Jednocześnie jest to szlak latarni morskich, szlak fantastycznych plaż, zabytków i niezwykle  atrakcyjnych przyrodniczo miejsc jak np. ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. UWAGA: NA TĘ WYPRAWĘ ZOSTAŁO WOLNE MIEJSCE W POKOJU 2-OSOBOWYM DLA MĘŻCZYZNY LUB POKÓJ 1-OSOBOWYM (ZA DOPŁATĄ) DLA PANI LUB PANA!

12-18.07.2020 Kaszuby – bajkowy kraj, rowerowy rajwyprawa na Kaszuby, to jak podróż do egzotycznego kraju – odrębna kultura, oryginalny język, wyjątkowa tradycja i barwny folklor. Przeniesiemy Was w bajkowy, kolorowy świat, który przemierzycie na rowerach z zapartym tchem. Nasz szlak wiedzie przez Wdzydzki Park Krajobrazowy, Szwajcarię Kaszubską – Kaszubski Park Krajobrazowy nad samo morze i do Zatoki Puckiej nie pomijając najważniejszych zabytków regionu w Kościerzynie, Kartuzach, Wejcherowie oraz Pucku, Gdyni i Sopocie. Zdobędziecie najwyższy szczyt Pomorza i Niziny Środkowoeuropejskiej – Wieżycę, 328,7 m.n.p.m. i odpoczniecie na jednej z najpiękniejszych polskich plaż.

Szczyt Wieżyca

19-26.07.2020 Skarby Podlasia – skrzyżowanie kultur, bogactwo natury – to propozycja spotkania z naturą, kulturą i historią Podlasia. Ich barwna mozaika wciąga niczym wir rzek, które płyną przez tę piękną krainę. Nasz szlak biegnie przez najcenniejsze pod względem przyrodniczym tereny w Polsce i Europie – Puszcze Knyszyńską, Białowieską, Narwiański i Biebrzański Park Narodowy oraz wzdłuż malowniczych rozlewisk Narwi i Biebrzy oraz Szlakiem otwartych okiennic – wśród barwnej zabudowy Podlasia. Skorzystamy również z kultowego już szlaku Green Velo.  Zajrzymy do tatarskiej wioski i licznych tutaj cerkwi. Będzie również dzień odpoczynku dla nóg – podczas spływu kajakowego będzie można wypatrzeć liczne ptactwo na narwiańskich rozlewiskach. Wyprawa nie byłaby w pełni skonsumowana, gdyby nie podlaskie przysmaki, którymi będzie można wzmocnić siły na kolejne dni podróży i cieszyć podniebienia.

Puchły cerkiew

8-15.08.2020 Architektura drewniana u podnóża gór – wyprawa szlakiem Velo Dunajecto niezapomniana wyprawę rowerową pośród majestatycznych krajobrazów Tatr, Gorców, Pienin oraz Beskidu Sądeckiego. To podróż przez niezwykle atrakcyjne przyrodniczo i kulturowo terenach Polski południowej – odwiedzicie zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, łemkowskie cerkwie, modne uzdrowiska takie jak Szczawnica i Krynica Zdrój. Trasę wyznaczy Wam popularny i niezwykle atrakcyjny szlak rowerowy Velo Dunajec. Wrażenia podczas wyjazdu wzmacniamy noclegami w przytulnych i oryginalnych pensjonatach.

Biorąc udział w wyprawie otrzymacie: komfortowe noclegi w pokojach 1- i 2-osobowych, śniadania, transport z rowerami na start i po zakończeniu wyprawy, zwiedzanie na lekko – transport bagaży, asekuracja samochodowa, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, OC i rowerów.
Do zestawu świadczeń dokładamy mnóstwo przygód i niezapomnianych wrażeń, magicznych miejsc do zwiedzania, bliskość przyrody, i kameralne grupy.

Pamiętajcie również, że możemy przygotować wyprawy na zamówienie dla grup. Chcecie zabrać rodzinę, znajomych lub kolegów z pracy w dłuższą lub krótszą podróż? Nic prostszego! W zapytaniu  o wyprawę napiszcie pasujący Wam: kierunek, termin i zakres świadczeń. A jeśli potrzebujecie podpowiedzi lub pomocy w wyborze najodpowiedniejszej opcji – dzwońcie lub piszcie – postaramy się Wam doradzić.

Mamy nadzieję, że znajdziecie odpowiedni dla siebie termin i kierunek wyprawy i spełnicie swoje podróżnicze marzenia!

Aaaa… i planując pamiętajcie koniecznietygodniowe wyprawy są nie tylko dla super wprawionych podróżników! Jeśli chcecie aktywnie spędzać czas na rowerze i zwiedzać, nie musicie przejechać całych zaplanowanych dziennych dystansów. Kręcicie, ile chcecie i w każdej chwili możecie skorzystać z naszego busa asekuracyjnego. Nic się nie stanie, jeśli przejedziecie 30-40 km z 70 km zaplanowanych, nikt nie będzie Wam ich liczył ani wypominał – ważne abyście się dobrze bawili i czerpali satysfakcję z podróży. Z nami komfort i przygoda! A Wasza radość to nasza satysfakcja!

Do zobaczenia na szlaku!


«