Wyprawy RoweLove na letnie dni

Witajcie,

Nareszcie nastały ciepłe dni, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Nasz sezon już w pełni. Mamy za sobą kilka wycieczek jednodniowych oraz weekendową nad Bug. Mieliśmy również przyjemność zorganizować wycieczkę rowerową podczas imprezy integracyjnej, zamówionej przez firmę Sterevent. Relacje z naszych podróży możecie obejrzeć w Aktualnościach na naszej stronie internetowej.

Oto 6 korzyści, dlaczego warto z nami wyruszyć na wyprawę:

 • Możecie poznać ludzi, którzy tak jak Wy lubią spędzać aktywnie czas na szlaku rowerowym. Nie macie towarzystwa na rower? Nie możecie zgrać terminów ze swoimi znajomymi? A może właśnie wraz z przyjaciółmi pragniecie przeżyć wakacyjną przygodę? My zbierzemy dla Was grupę.
 • Przygotujemy dla Was ciekawą trasę. W kontakcie z naturą i kulturą przemierzycie z nami Pensjonat Zaboreknajpiękniejsze zakątki Polski. W programie naszych wypraw zawsze znajdziesz wiele atrakcyjnych miejsc.
 • Wybieramy tylko komfortowe miejsca noclegowe. Po aktywnym dniu wypoczniecie w pensjonatach i gospodarstwach agroturystycznych tworzonych z pasją i zaangażowaniem przez ich gospodarzy.
 • Podczas naszych wypraw  skosztujecie dań regionalnej kuchni, często również autorskiej. Na dłuższych wyprawach zapewniamy śniadania i obiadokolacje, a wycieczki jednodniowe kończymy wspólnym obiadem. W menu znajdą się lokalne przysmaki, które ucieszą Wasze podniebienie.
 • Nie musicie również martwić się o transport na wycieczkę i z powrotem. Nasz bus zabierze Was z rowerem i bagażem. Co więcej, podczas wyprawy jedziecie bez obciążenia, a Twoje rzeczy podróżują za Tobą samochodem.
 • Podczas wyprawy możecie czuć się bezpiecznie. Nasz samochód asekuracyjny będzie podążał za grupą i w każdej chwili możecie skorzystać z jego wsparcia. Ponadto, na czas wycieczki jesteście ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej.

Start wycieczki rowerowej

Mamy nadzieję, że te korzyści zachęcą Was do wzięcia udziału w naszych kolejnych wyprawach. Zbliżają się letnie dni, poznajcie nasz harmonogram i wybierzcie wycieczkę dla siebie:

  • 11.06 Rowerem po Puszczy Kampinoskiej – to dzień otwarty, dla tych, którzy chcieliby nas poznać i przekonać się, że z nami warto podróżować. To wycieczka po najciekawszych zakątkach Puszczy tuż za granicami Warszawy.
  • 15-18.06 (długi weekend Boże Ciało) – wyprawa W stronę słońca – na Roztocze! Mamy jeszcze dwa wolne miejsca. Jeśli chcesz przemierzyć na rowerach jeden z najpiękniejszych zakątków Polski, warto wybrać właśnie perłę Lubelszczyzny.
  • 24.06 Przez Puszczę Kampinoską nad Wisłę – to wycieczka w mniej znane rejony zielonych płuc Warszawy. Zachodnia część Puszczy jest mniej uczęszczana, a przez to bardziej dzika. Wycieczkę zakończymy ogniskiem nad brzegiem Wisły piekąc kiełbaski i podziwiając zachód słońca w akompaniamencie śpiewu ptaków.
  • 1-9.07 Kaszuby – bajkowy kraj, rowerowy raj. To czas na wakacyjną przygodę pośród bukowych lasów i malowniczych jezior Szwajcarii Kaszubskiej, w kontakcie z barwną kulturą i folklorem regionu. Dotrzemy aż nad samo morze, jak na lato przystało.
  • 15.07 Rodzinna wycieczka do Nieborowa – to okazja by aktywnie spędzić dzień na rowerze w gronie najbliższych. Wybraliśmy bezpieczną trasę przez Bolimowski Park Krajobrazowy, gdzie dzieciaki mogą poszaleć i cieszyć się przestrzenią w otoczeniu pięknego lasu. Wycieczkę zakończymy wspólnym obiadem oraz zwiedzaniem Pałacu Radziwiłłów w Nieborowie. Każdy znajdzie tam miejsce dla siebie.
  • 19.08 Do Kurpiów przez Puszczę Zielonąto jednodniowa wycieczka po mniej znanym lecz pięknym i cichym Mazowszu. Na zakończenie zaplanowaliśmy wspólny obiad złożony z dań kuchni kurpiowskiej.

Kaszuby panorama

To nie wszystko! Proponujemy również organizację wycieczek na zamówienie:

 • Organizujemy wycieczki i wyjazdy na rowery dla rodzin, przyjaciół z pilotem lub bez. Możecie wybrać trasy z naszej oferty lub zaproponować swoje kierunki.
 • dla firm oferujemy imprezy integracyjne na rowerach – to doskonały sposób na motywację i budowanie współpracy oraz świetną zabawę zespołów. Program dostosujemy do Waszych potrzeb.

wycieczki rowerowe dla firm

Zapraszamy serdecznie. Z nami komfort i przygoda!

Do zobaczenia na szlaku…


«