Wykręć z nami odLOTTOwe wózki do rugby!

Witajcie,

Wiemy, że kochacie jazdę na rowerze, pęd powietrza i poczucie wolności, jakie jej towarzyszą. Jesteśmy pewni, że uwielbiacie to pozytywne zmęczenie i zastrzyk endorfin, które odczuwacie na koniec. Przekażcie tę energię dalej! Czy wiecie, że możecie realizować swoją rowerową pasję, jednocześnie wspierając ludzi, którzy dzielą z Wami miłość do sportu – rugbistów z niepełnosprawnościami ruchowymi?

Dzięki programowi odLOTTOwa jazda Fundacji LOTTO macie możliwość pomóc Drużynie Avalon Extreme w zdobyciu nowych wózków do rugby. Wystarczy, że włączysz się do akcji wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz organizacji zgłoszonych do programu. Główną nagrodę – 100 000 zł dostanie organizacja, która zbierze na swoim koncie najwięcej kilometrów.

Nie ważne, czy jedziecie na rowerze do pracy, na krótką wycieczkę rowerową, bądź dalszą wyprawę – włączcie aplikację i wykręćcie z nami wózki dla rugbystów!

Jeśli chcesz mieć swój udział w rozwoju i wsparciu wyjątkowej dyscypliny, jaką jest rugby na wózkach:
1) Pobierz aplikację odLOTTOWA jazda:
w wersji dla systemu Android lub w wersji dla iPhona
2) Zarejestruj się w bazie uczestników.
3) Wybierz organizację: FUNDACJA AVALON.
4) Zacznij wyjeżdżać kilometry na rowerze! Masz na to czas do 15.09.

Rugby na wózkach to najbardziej dynamiczna i kontaktowa dyscyplina wśród tych uprawianych przez osoby z niepełnosprawnościami. Powstała w 2015 roku Drużyna Avalon Extreme, na przestrzeni trzech lat osiągnęła w tej dziedzinie liczne sukcesy sportowe na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Do dalszego rozwoju Drużyny niezbędny jest jednak zakup profesjonalnych wózków sportowych, gdyż na boisku, poza techniką, to właśnie one są najważniejsze. Wykręćmy razem nowe wózki do rugby dla Drużyny Avalon Extreme! Wiemy, że możemy na Was liczyć!

Więcej o Avalon Extreme dowiecie się na stronie projektu.

Zachęcamy do przyłączenia się akcji – jadąc z nami również włącz aplikację!

Do zobaczenia na szlaku!


«