Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Witajcie!

Święta coraz bliżej, dlatego przesyłamy Wam najserdeczniejsze życzenia spokojnego i radosnego czasu spędzonego w gronie Najbliższych oraz odrobiny ruchu w wolnej chwili. 

Przy okazji przypominamy również o naszym pomyśle na prezent w postaci udziału w wyprawie rowerowej osoby obdarowanej. Dodatkowo możecie podzielić koszty na części aby nie nadwyrężać budżetu – w momencie zakupu płacicie tylko 30% ceny, a resztę dopłacacie dopiero po 1 kwietnia 2019! Dzięki temu nie wykosztujecie się w tym trudnym przedświątecznym czasie, lecz rozłożycie płatność w czasie. Obdarowany/a otrzyma zaś nasze zaproszenie na wyprawę – wystarczy, że je wydrukujecie, zapakujecie i włożycie pod choinkę.

Aby zakupić wyprawę wypełnijcie formularz przy wybranej wyprawie podając swoje dane, a w uwagach wpiszcie Prezent dla… (podając imię i nazwisko przyszłego Uczestnika wyprawy i jego datę urodzenia). My wyślemy Wam umowę i szczegóły dotyczące formalności. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy Wam prezent – zaproszenie na wyprawę.

Mamy nadzieję, że taki sposób na prezent będzie wygodny dla Was, a przyszły Podróżnik będzie miał radość z wycieczki w nowym sezonie.

Wesołych Świąt i samych pięknych dróg w Nowym Roku,

życzą Wyprawy RoweLove!


«