Sezon 2017: moc rowerowych wrażeń z naturą i kulturą w tle.

Czy myślicie już o nadchodzącym sezonie rowerowym? Wiecie już dokąd chcielibyście ruszyć w podróż jednośladem? Szukacie nowych kierunków? Pewnie wielu z Was myślami jest jeszcze na feriach zimowych lub planuje dopiero wyjazdy na białe szaleństwo. Dla nas okres zimy to czas podsumowań i intensywnej pracy nad ciekawym programem wypraw rowerowych na letnie miesiące.

Mamy już pierwsze wnioski i propozycje, które chcielibyśmy Wam przedstawić. Zanim jednak ogłosimy dokładną ofertę, postanowiliśmy zaprezentować kierunki, które obraliśmy na ten sezon. W cotygodniowych cyklach opiszemy dokąd chcielibyśmy Was zabrać i jaki charakter tras wybraliśmy, biorąc pod uwagę Wasze głosy oddane w naszej ankiecie. Będą zarówno pomysły z programem zwiedzania ciekawych miejsc, jak i takie wycieczki by po prostu pojeździć i cieszyć się aktywnie spędzonym czasem. Mamy nadzieję, że wzbudzą one Wasze zainteresowanie i ruszycie z nami na rowerowe szlaki. Pierwszy opis już za tydzień a dziś krótko zdradzamy, co Was czeka w nadchodzącym sezonie:

  • wyprawy weekendowe – spotkały się największym zainteresowaniem, dlatego położyliśmy na nie nacisk i wśród naszych propozycji z pewnością znajdziecie wyjazdy na Mazowsze, Podlasie, Warmię i nowy kierunek – Roztocze.
     
  • wycieczki jednodniowe – to także nowość w naszej ofercie. Pojedziemy malowniczymi szlakami w Kampinoskim Parku Narodowym, na Kurpiach, w Kozienickim Parku Krajobrazowym, Bolimowskim Parku Krajobrazowym i na wschodnich granicach Mazowsza. Będą się one odbywać cyklicznie i będzie ich najwięcej. Nie zabraknie też propozycji na wycieczki rodzinne.
     
  • wyprawy tygodniowe, a wśród nich sprawdzona już przez uczestników i dobrze rokująca wyprawa po Skarby Podlasia i kolejna nowość – tydzień na Kaszubach.
     
  • wyprawy "szyte na miarę" – przypominamy również, że istnieje możliwość zamówienia dowolnej wycieczki dla grupy znajomych, rodzin do miejsc, które mamy w stałej ofercie lub zaproponowanych przez Was. Wówczas forma, czas i miejsce są dopasowane w miarę możliwości do Waszych potrzeb.

Dziękujemy za zaangażowanie w uzupełnianie ankiet dotyczących Waszych preferencji podróżniczych. Były one nam niezmiernie pomocne w tworzeniu nowej oferty na nadchodzący sezon. Wzięliśmy sobie do serca Wasze odpowiedzi i staraliśmy się przygotować ciekawe wycieczki i wyprawy. Mamy nadzieję, że znajdą Wasze uznanie.

Szczegóły tras oraz odświeżona oferta już wkrótce!


«