Koniec sezonu rowerowego?

Witajcie,

Nadeszła jesień – chłód za oknem nieco doskwiera? U nas wciąż gorąco. W głowach mnożą się przemyślenia po sezonie letnim, nowe pomysły i refleksje, jak przystało na tę porę roku. Czas się nimi podzielić:

Przede wszystkim pragniemy Wam serdecznie podziękować za zainteresowanie naszymi wyprawami, a także za Wasze wskazówki i rady dotyczące organizacji naszych wyjazdów – są dla nas cennym drogowskazem na dalszą drogę.

Dziękujemy również za Wasze słowa uznania dla naszego pomysłu organizacji wypraw po Polsce – mamy nadzieję, że kolejne nasze pomysły na nowy sezon również Was zainteresują i weźmiecie w nich udział.

A podsumowanie sezonu?

Mieliśmy przyjemność zorganizować dla Was:

Coca-Cola_Hellenic_Bottling_Company_logo

– wyprawy RoweLove Chillout na Mazurach i Skarby Podlasia – fantastyczne widoki, niezapomniane wrażenia i niezawodni Uczestnicy!

– imprezy integracyjne dla firm Orange, Schwarzkopf oraz Coca-Cola Hellenic – odrobina ruchu, współpraca, pozytywne podejście i dobre nastroje – wartości, którymi chcemy się dzielić, bo wiemy, że przynoszą efekty.

– wycieczki rodzinne – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, aktywość fizyczna i oczywiście czas spędzony w gronie najbliższych- czego chcieć więcej?

Co dalej?

Nie myślcie, że będziemy teraz się lenić! Przed nami baaardzo dużo pracy. Działamy na wysokich obrotach, nie nogami, lecz głowami: tworzymy dla Was program na kolejny sezon. Planujemy nowe formy wycieczek i oczywiście odkrywanie kolejnych bike-owych zakątków Polski. Szczegóły już wkrótce!

Zapraszamy serdecznie do regularnego śledzenia naszej strony i aktualności. Pojawią się także artykuły, które mamy nadzieję nadzieję, będą dla Was interserującą lekturą na niepogodę.


«