Jesienny program wypraw

Złota polska jesień już się zbliża. Wakacje już prawie za nami, ale wrzesień to wspaniały czas na weekendowe wypady rowerowe za miasto. Upał już nie dokucza, na szlakach robi się luźniej, a barwne kolory jesieni potęgują niezapomniane wrażenia podczas wycieczek. Zapraszamy więc serdecznie na wrześniowe wyprawy rowelove:

Chillout na Mazurach – weekend 16-18.09

Przewietrz zmysły na rowerze! W jeden weekend odkryj nieznane, malownicze zakątki Mazur: wyrusz niespiesznie szlakiem dawnych dworków, wielowiekowych kościołów i przydrożnych kapliczek. Odkryj bogactwo natury: podziwiając kojące krajobrazy jezior i rzek, delektując się podczas degustacji kozimi serami oraz wyśmienitym, orzeźwiającym cydrem u sprawdzonych lokalnych producentów. Poznaj z nami tajniki uprawy lawendy i podziwiaj warmińskie rękodzieło ceramiczne.

Szczegóły wycieczki i zapisy

Skarby Podlasia – skrzyżowanie kultur, bogactwo natury na weekend 23-25.09

Odkryj skarby Podlasia w weekend. Wyjedź na spotkanie z łosiami i żubrami, podziwiaj malownicze rozlewiska Biebrzy, wyrusz drogą carów i zobacz historyczne twierdze regionu. W programie także szczypta kultury w Tykocinie – mieście skrzyżowania bogatej historii polskiej i żydowskiej. Będzie tam również wspaniała okazja, by skosztować dań kuchni żydowskiej podczas obiadu na zakończenie wyprawy.

Szczegóły wycieczki i zapisy

Szlakiem nadbużańskich dworów i pałaców – weekend 29.09-2.10

Wyrusz na 3-dniową wyprawę wzdłuż dzikiej rzeki Bug, zanurz się w piękny krajobraz łąk i lasów Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, odwiedź dwory i pałace napotkane na szlaku.
W programie między innymi: zwiedzanie zabytków Drohiczyna, przeprawa promowa przez Bug, degustacja nalewek, zwiedzanie z przewodnikiem słynnej stadniny w Janowie Podlaskim i wiele innych niezapomnianych wrażeń.

Szczegóły i zapisy

Ponadto zachęcamy serdecznie do zwiedzania Warszawy i okolic na rowerze z pilotem – to wspaniały czas na odprężenie po pracy z rodziną lub przyjaciółmi i poznania miejsc w stolicy, które zwykle mijamy w codziennym pośpiechu.

Oferujemy również organizację eventów firmowych na dwóch kółkach – wycieczki rowerowe, to doskonała możliwość motywacji i integracji oraz wspaniałej, zdrowej zabawy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu – uszyjemy program na miarę dla każdego!

Do zobaczenia na szlaku!


«