Skarby Podlasia – skrzyżowanie kultur, bogactwo natury na weekend

dsc_0765

Wyrusz na rowerze na spotkanie z naturą, kulturą i historią Podlasia. Ich barwna mozaika wciąga niczym wir rzek, które płyną przez tę piękną krainę. Wsłuchaj się w ich cichą piosenkę, poznaj mieszkańców rozlewisk – barwne dzikie ptactwo, podziwiaj dostojników puszczy – wyjdź na przeciw żubrom. One strzegły bram puszczy, jak warownie i zamki, które pozostawili tu po sobie polscy władcy. Rusz ich śladami w głąb historii i tradycji wielu kultur, które razem obcują tu od stuleci.

Bogactwo w zasięgu Twojej ręki.

 

Trasa: trudność łatwa, teren płaski z niewielkimi wzniesieniami, długość dziennych dystansów ok. 55-65 km, długość całej tasy ok. 120 km.

 

Atrakcje i program wyprawy:dsc_0253

  • trasa wiedzie wzdłuż malowniczych rozlewisk Narwii oraz przez bajkową Krainę Otwartych Okiennic – zobaczymy tradycyjną zabudowę wiejską z barwną snycerką, a także skorzystamy z nowego szlaku Green Velo;
  • spotkanie z żubrami;
  • zwiedzanie Tykocina – miasta o bogatej historii i tradycji, również żydowskiej;
  • kąpiel w balii z widokiem na Narew

Więcej o miejscach na naszej trasie dowiecie się tu.

 

Nocleg Suraż

 

 

 

Noclegi

Będziemy nocować w przyjaznym rowerzystom pensjonacie, w kojącym otoczeniu z widokiem na Narew. W programie przewidziany jest jeden nocleg w komfotowych pokojach 2-osobowych z łazienkami o wysokim standardzie.

 

 

 

 

Wyżywienierestauracja tejsza

W cenie wyprawy zawarte są 2 śniadania, obiadokolacja oraz obiad. Będzie okazja do skosztowania tradycyjnych specjałów kuchni żydowskiej.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Termin (2 dni):

Wiosna 2018

Cena:

540 zł

Świadczenia w cenie


Dopłata do pokoju 1-osobowego 40 zł

Wynajęcie roweru 120 zł za całą wyprawę.

 

Materiały promocyjne nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
 


« | »